• Pracovné ponuky

      • Voľné miesta na našej škole

      • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

      • Vychovávateľ v školskom internáte

        • Úväzok:
          100% (28 hodín priamej výchovno-vzdelávacej činnosti - 37,5 hod. pracovný čas)
          Dátum nástupu:
          1. septembra 2020
        • Požiadavky:
          Pracovný pomer na dobu určitú do 31. augusta 2021 s perspektívou na dobu neurčitú.

          Kvalifikačné predpoklady:
          Podľa platnej Prílohy č. 3 vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Minimálne: úplné stredné vzdelanie (maturita), vysokoškolské 1. alebo 2. stupňa

          Náplň práce:
          Poskytovanie výchovy a vzdelávania deťom a žiakom v školskom zariadení pri uskutočňovaní výchovného programu a zodpovednosť za kvalitu priebehu a výsledky výchovy a vzdelávania v čase mimo vyučovania

          Platové podmienky:
          Tarifný plat podľa Prílohy č. 1 aktuálneho nariadenia vlády o platových tarifách pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

          Požadované doklady:
          Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a e- mailovým kontaktom,
          Profesijný životopis,
          Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
          Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor,
          V prípade uzavretia pracovného pomeru: aktuálny odpis z registra trestov, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti).

          Iné požiadavky:
          Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť preukázaná odpisom z registra trestov (predkladá sa pri nástupe)

          Termín podania žiadosti:
          Do 02.08.2020, e-mailom na skola@sportovaskolaza.sk, prípadne poštou na adresu školy.

          Kontaktná osoba:
          PaedDr. Peter Hruška, riaditeľ školy
          Mobil: 0907 849 466
          E-mail: skola@sportovaskolaza.sk alebo peter.hruska@sportovaskolaza.sk

          Na pracovný pohovor budú vybraní uchádzači pozvaní telefonicky alebo e-mailom.

      • Pomocný vychovávateľ (nočný vychovávateľ)

        • Úväzok:
          100% (37,5 hod. pracovný čas - nočná práca v čase od 22,00 do 6,00 hod.)
          Pracovný pomer na dobu určitú do 30. júna 2021 s perspektívou na dobu neurčitú.

          Podľa platnej prílohy č. 1 k nariadeniu vlády č. 341/2004 Z. z. ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní
          minimálne: stredné vzdelanie (výučný list)

          Pomocná práca vykonávaná pomocným vychovávateľom pri zabezpečovaní výchovy a vzdelávania v škole a školskom zariadení, zabezpečovanie dozoru v noci a pri samoobslužných činnostiach detí, mládeže alebo dospelých občanov

          Tarifný plat podľa Stupnice platových taríf pre niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zmysle aktuálnej prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

          Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom,
          V prípade uzavretia pracovného pomeru: aktuálny výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu v noci (telesná a duševná spôsobilosť na výkon danej činnosti).

          Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov (predkladá sa pri nástupe)

    • Kontakty

      • Spojená škola, Rosinská cesta 4, Žilina
      • skola@sportovaskolaza.sk
      • Vrátnica - školský internát: 0918370886 Vrátnica (spojovateľka) - škola: 041/5004408 Riaditeľ: 041/5004410
      • Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina
      • 00695106
      • 2020678055
      • PaedDr. Peter Hruška peter.hruska@sportovaskolaza.sk 0907849466
      • Mgr. Erika Kobyliaková erika.kobyliakova@sportovaskolaza.sk 0917792745
      • PaedDr. Jana Čibenková jana.cibenkova@sportovaskolaza.sk 0917823046
      • PaedDr. Vladimír Kuťka vladimir.kutka@sportovaskolaza.sk 0908902252
      • PaedDr. Katarína Moravcová katarina.moravcova@sportovaskolaza.sk 0918370885
      • Mária Dubová maria.dubova@sportovaskolaza.sk 041/5004408, kl.218
      • Zdenka Konštiaková zdena.konstiakova@sportovaskolaza.sk 0918370887 041/5006614 - 15
      • ivan.vajcik@sportovaskolaza.sk
    • Prihlásenie