• Novinky

      • Kurz na ochranu života a zdravia

      • Žiaci tretích ročníkov sa tak, ako každý rok, aj tento rok zúčastnili kurzu na ochranu života a zdravia. V rámci neho absolvovali dva dni v teréne. V prvý krásny a slnečný deň si užili výstup na Lietavský hrad z Bytčice a na druhý deň raftovali z Vrútok do Strečna na Váhu. Ďakujeme kolegovi Mgr. Františkovi Bačovi za ich organizáciu, perfektné načasovanie a nezabudnuteľné zážitky. 

      • Juniorská majsterka SR naša Terézia Ciriaková

      • Ako sama uvádza jedny z najťažších pretekov v nie práve ideálnom období sa podarilo 24.06.2023 vyhrať Terézii Ciriakovej. Preteky v Tlmačoch boli zároveň Majstrovstvami Slovenskej a Českej republiky v cestnej cyklistike, kde špurt v juniorskej kategórii vyhrala Terézia Ciriaková z (CyS - Akadémie PS) pred Viktóriou Chladoňovou z (Climberg Sport team) a bronz si vybojovala Simona Bodoríková z (EPICu Dohňany).  

       Pripájame sa ku gratuláciám k fantastickému výsledku a želáme veľa úspechov v ďalšej kariére! 

      • Opäť sme vyhrali Župnú kalokagatiu

      • Aj tento rok sme boli najlepší a vyhrali sme Župnú kalokagatiu 2023. Družstvo žiakov našej školy v zložení  Karin Čičáková, Adriana Laceková, Dominik Pagáč, Samuel Seddaoui, David Zauška, Dorota Turská- (súťažila v postupovom kole) po roku úspešne obhájilo prvenstvo  v športovo vedomostnej postupovej súťaži žiakov Žilinského kraja, ktorá sa konala pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Eriky Jurinovej, za výdatnej pomoci našich kolegýň a kolegov, keďže naša škola sa aj tento rok úspešne zhostila neľahkej úlohy zorganizovať toto významné športovo-spoločenské podujatie.

       Poslaním Župnej kalokagatie je prepojiť krásu tela i ducha, fyzickú zdatnosť stredoškolákov s teoretickými vedomosťami z rôznych oblastí.  Žiaci súťažia v orientačnom behu v teréne. Trať má dĺžku 3 km a jej súčasťou je 6 športovo –vedomostných disciplín a 1 nebodovaná disciplína. Okrem preverenia fyzických zdatnosti čakali aj tento rok žiakov disciplíny, v rámci ktorých preveríme ich vedomosti. Je medzi nimi topografia, preverenie zručnosti používania improvizovaných prostriedkov individuálnej ochrany PIO, poskytovanie prvej pomoci a teoretické otázky z rôznych oblastí, vrátane histórie, geografie, ekonomiky, trestnoprávnej zodpovednosti a pod.

       Tohtoročná príprava na Kalokagatiu bola naozaj svedomitá, keď vybraní žiaci pod vedením Mgr. Polákovej niekoľko týždňov pravidelne trénovali športové disciplíny a poctivo si rozširovali vedomostný rozhľad, aby čo najlepšie obstáli v oboch zložkách súťaže. Tvrdá drina a vytrvalý tréning sa vyplatili, o čom svedčil nielen najlepší bežecký výkon, ale i bezkonkurenčne najrýchlejšie absolvovanie vedomostnej zložky súťaže.

       V postupovom kole súťaže, ktoré sa konalo 15. júna, sme síce skončili tesne druhí za tímom z Bilingvalného gymnázia v Žiline. Vo finálovom kole, ktoré sa konalo 20. júna, sme však naplno zúročili svedomitú prípravu, keď sme silnú konkurenciu jednoznačne zdolali a obhájili tak víťazstvo z minulého roku.

       Veľká vďaka patri nielen našim víťazom, ale i všetkým členom organizačného tímu, ktorí svojou obetavosťou a pomocou prispeli k vydarenému priebehu 16. ročníka tohto úžasného podujatia.

       Výňatok z výsledkov finálového kola Župnej kalokagatie 2023:

       Spojená škola, Rosinská cesta, Žilina

       Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin

       Bilingválne gymnázium, Žilina

       Stredná odborná škola stavebná, Žilina

       Stredná odborná škola elektrotechnická, Žilina

      • "Vráťme šport do škôl"

      • Z grantu Žilinského samosprávneho kraja "Vráťme šport do škôl" - Inovujeme športové vybavenie (aktivita: Zlepšenie materiálno-technického zabezpečenia športovísk) sa nám podarilo v značnej miere obnoviť športové vybavenie pre potreby realizácie kvalitnej športovej prípravy v športoch ako sú futbal, hádzaná, basketbal, či všestranná športová príprava. Športové vybavenie však bude slúžiť aj žiakom školského internátu na aktívne trávenie voľného času, ako aj na účely organizácie rôznych športových podujatí.

      • Poďakovanie sponzorom

      •             Dovoľte mi poďakovať Vám za podporu akcie Parádny deň 13, ktorej cieľom bolo

        - podporiť komplexný prístup sociálnej rehabilitácie osôb so zdravotným postihnutím,

       - zlepšiť fyziologické funkcie, psychosociálne funkcie pomocou športových aktivít,

       - posilniť vzťahy medzi klientami a zamestnancami centier sociálnych služieb v Žilinskom kraji,

        - priblížiť  a skúsiť paralympijské športové disciplíny,

        - rozvíjať empatický prístupu žiakov ku zdravotne znevýhodneným spoluobčanom.

        

                   Vďaka Vašej finančnej podpore a materiálno -technickej pomoci sa nám podarilo naplniť naše ciele, ale aj očakávania účastníkov:

        

       „Klienti nesmierne šťastní, že sa mohli stretnúť s priateľmi, vládla výborná atmosféra. Veľké ĎAKUJMEME za skvelé zážitky“                                                                                                    

        (CSS Orava, Tvrdošín)

        

       „Naši klienti mali z akcie len vynikajúce dojmy, páčilo sa im úplne všetko a túto akciu hodnotia za vôbec najlepšiu v porovnaní s minulým rokom.“               

                                                                                                                 

       (CSS Slniečko, Oščadnica)

        

       „Všetko bolo super, klienti boli veľmi spokojní a už teraz sa tešia na budúci rok. Ďakujeme aj za milú pozornosť pastelky, lepidlá, suché zipsy, fólie Veľká vďaka.!   

                                                                  (Špecializované zariadenie pre osoby s autizmom)

        

       „Priateľská atmosféra od detí a dospelých, ústretovosť detí k seniorom pri športových disciplínach a kopec krásnych cien, ktoré potešili seniorov.

                                                                                                                                                    

       (CSS Harmónia)

       „Pre nás a našich klientov úžasný deň.“                                                                                                                                       

       (DSS a ŠZ Liptovský Hrádok)

        

       „Boli sme u Vás spokojní, deti nadšené. Stanovišťa boli super. Deťom sa páčila cukrová vata a boli nadšené z koníkov. Radi prídeme aj o rok, ale už vo väčšom po,te.“

                                                                                                                                                    

       (SZŠ Liptovský Ján)

        

       „Páčilo sa nám privítanie organizátorov. Na takú hromadnú akciu to ani nemohlo lepšie dopadnúť.  Klienti nadšení a tešia sa už teraz na ďalší ročník.“

                                                                                                                                                    

       (ŠZ Liptovský Hrádok)

        

       „Parádny deň sa nám veľmi páčil, každý rok sa naň veľmi tešíme, je to skvelá akcia. Ďakujeme moc za pozvanie, občerstvenie i darčeky. Klienti boli nadšení, program bol skvelý, cítili sme sa u vás príjemne.

                                                                                                                                                                    

       (CSS Ľadoveň)

        

       „Krásna akcie pre deti 😊. Ďakujeme.

                                                                     

       (ZŠ Karpatská)

        

       „Žiaci boli NADŠENÍ – VEĽKÉ ĎAKUJEME !“

                                                                     

       (SŠ internátna, Fatranská Žilina)

        

       „Príjemná atmosféra, odniesli sme si pekné zážitky, vecné ceny a dobrú náladu. Organizácia akcie bola skvelá a tešíme sa na ďalší ročník.                                                                            

       (CSS Kamenec)

        

       „Veľmi príjemná atmosféra, prijímatelia sa tešili, že boli v komunite iných ľudí. Mali pekný zážitok a akciu hodnotili veľmi pozitívne. Rovnako ich aj potešila pozornosť v podobe plátna na maľovanie a farieb.“

                                                                                                                                                               

       (CSS Zakamenné)

        

       Realizačný tím akcie Parádny deň 13

        

                                                     

        

        

        

      • Stolnotenisová rozlúčka

      • Dňa 18.5.2023 o 15:00 sa po 4 rokoch aktívneho trénovania uskutočnil v SŠŠ v ZA oficiálny vzájomný zápas (hraný na 10 víťazných setov) v amatérskom pingpongu medzi učiteľom – Jurajom Rovňanom a žiakom – Martinom Matúšom. Martin nastúpil na zápas s jasným cieľom - ide vyhrať... Začiatok sa vyvíjal 3:0 na sety pre Martina, na čo som ja zareagoval pohotovo a dorovnal som to na 3:3. Potom sme sa doťahovali jeden na druhého až do stavu 7:7 na sety a potom sa mne podarilo zvrátiť naše doťahovanie s výsledkom 9:7 na sety. Martin nestratil duchaprítomnosť a zázračne dorovnal na 9:9. Zrazu bol pred nami posledný zápas, ktorý bol, ale mimoriadne napätý, pričom som na jeho začiatku prehlásil, že moja hlava to neustojí... V poslednom sete sme sa tiež lepili jeden na druhého s konečným skóre 10:8 pre mňa. V pohybovom centre začalo byť veľmi „dusno“. Martinovi sa aj napriek tomu podaril husársky kúsok a dorovnal na 10:10. Potom to pokračovalo až k 12:12 a nakoniec sa set skončil výsledkom 14:12 pre Martina a teda 10:9 na sety Vďaka tomu si
       bude história školy pamätať víťazstvo žiaka nad učiteľom/trénerom.
       Víťazovi Martinovi Matúšovi srdečne blahoželám a teším sa na stretnutie v pripravovanej odvete, kde ho už, samozrejme, šetriť nebudem... 😊
       Stolnému tenisu zdar!


       Amatérsky tréner Juraj Rovňan

      • Máme novú majsterku Európy!

      • Veľký úspech sa podarilo dosiahnuť žiačke našej školy Nicol Celeríkovej, ktorá úspešne reprezentovala našu školu na tohtoročných Majstrovstvách Európy v kulturistike a fitnes. Súťaž o tituly majstrov Európy sa tohto roku konala v dňoch 2. až 8. mája 2023 v španielskej Santa Susanne. V tvrdej konkurencií sa Nicol podarilo dosiahnuť najlepší možný výsledok, keď zvíťazila nielen vo svojej kategórii, ale podarilo sa jej získať i titul pre absolútnu víťazku majstrovstiev Európy.

       Nikol srdečne blahoželáme a prajeme veľa energie do ďalšieho rozvíjania svojho talentu.

      • Parádny deň 13

      • VEĽKÉ POĎAKOVANIE VŠETKÝM,

       ktorí sa organizačne i realizačne podieľali na tohtoročnom

       13. ročníku Parádneho dňa alebo víťazstvo je pri nás!

       ĎAKUJEM!

       Peter Hruška, riaditeľ školy

       Myšlienka tohto netradičného športovo-spoločenského podujatia vznikla v roku 2008 počas podobného podujatia organizovaného partnerskou školou v Čechách. Odvtedy ho s malou covidovou prestávkou organizujeme spravidla posledný májový piatok v našom školskom športovom areáli. Tentokrát 26.5.2023

       Účastníkmi podujatia sú hlavne klienti domovov a centier sociálnych služieb s rôznymi druhmi hendikepu, ako aj deti špeciálnych a bežných škôl Žilinského kraja.

       Hlavným cieľom Parádneho dňa je búrať bariéry medzi osobami bez zdravotného hendikepu a so zdravotným hendikepom pomocou športových a tvorivých aktivít a súčasne rozvíjať empatický prístup žiakov ku zdravotne znevýhodneným spoluobčanom.

       Podujatie organizujeme pod záštitou pani predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja a s významnou podporou sponzorov, zamestnancov a žiakov našej školy, ako i partnerských škôl zo Žiliny, Česka a Poľska. Za čo im patrí naše veľké ďakujem.

       S tohtoročným prívlastkom Parádneho dňa - "víťazstvo je pri nás" chceme upozorniť na to, že bez ohľadu na životné okolnosti, ktorým denno-denne čelíme, si všetci zaslúžime zažiť pocit víťazstva. A veríme, že Parádny deň nám tento pocit umožní zažiť, pretože šport je úžasný tým, že je pre všetkých. A Parádny deň je úžasný tým, že víťazov urobí zo všetkých.

       Účastníci podujatia sa mohli tešiť na množstvo športových, ale i spoločensko-tvorivých aktivít ako napríklad:

       - streľba na bránu, hod na cieľ, frisbee, prekážková dráha, štafetový beh

       - či niektoré paralympijské disciplíny ako basketbal na vozíčku, boccia, stolný tenis alebo

       - spoločensko-tvorivé aktivity ako maľovanie na tvár, tvorivé dielne či fotokútik.

       - Popri všetkých týchto aktivitách si účastníci mohli podujatie spríjemniť návštevou prenosného planetária, ukážok dobrovoľných hasičov zo Zbyňova, jazdou na koni, či skúškou jazdy na autotrenažéri.

       Po vyzbieraní potrebného počtu pečiatok, ktoré získavali na jednotlivých stanovištiach si mohli účastníci Parádneho dňa vymeniť získané pečiatky za milý darček, ktorý im bude pripomínať tohtoročný parádny deň.

       Neodmysliteľnou súčasťou podujatia je aj súťaž o parádne tričko, ktoré sme vyhodnotili podľa niekoľkých kritérií, a to najumeleckejšie, najoriginálnejšie, najvtipnejšie a najkreatívnejšie tričko.

       Záverom podujatia sme odmenili všetkých účastníkov užitočnými darčekmi, ktoré im aspoň na malú chvíľku spravia veľkú radosť. Čo nás, samozrejme teší najviac.

        

       FOTOGALÉRIU BUDEME PRIEBEŽNE AKTUALIZOVAŤ.

       TV Raj - Parádny deň - reportáž

      • Rozlúčka so štvrtákmi

      • V piatok 19.5.2023 prebehla v priestoroch školskej jedálne rozlúčka s našimi štvrtákmi, ktorým od pondelka začal akademický týždeň. V rámci tohto milého celoškolského podujatia sme si zaspomínali na rôzne úskalia i radosti školského života a prostredníctvom rozlúčkových videí sme mohli spolu s našimi štvrtákmi opäť prežiť ich cestu premeny z prvákov na sebavedomých maturantov s vlastným názorom a odhodlaním v živote niečo dokázať.

       Celé podujatie prebehlo v príjemnej a žičlivej atmosfére. Osobitná vďaka patrí žiakom III.A triedy, ktorí rozlúčku so štvrtákmi  zorganizovali. Verím, že táto príjemná udalosť bola tým správnym začiatkom záverečnej fázy prípravy na úspešné zvládnutie maturitnej skúšky. Na maturite prajeme štvrtákom aby nestratili vieru vo vlastné schopnosti a vedomosti, mali povestný kúsok šťastia a vytiahli si tie správne otázky tak, aby všetci úspešne skúšku dospelosti zvládli podľa vlastných predstáv.

      • Po stopách kultúrneho dedičstva

      • Dňa 11.5.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili exkurzií s cieľom zvýšiť povedomie o kultúrnom dedičstve Slovenska.

       Žiaci I.B, II.A a II.D sa zúčastnili exkurzie v Slovenskej národnej knižnici, kde získali prehľad o kultúrnom dedičstve nachádzajúcom sa v knižnici a na Slovenskom národnom cintoríne v Martine, kde mali prednášku o významných osobnostiach slovenskej histórie.

       Žiaci II.E a III. E sa zúčastnili na exkurzii v Digitalizačnom Centre Vrútky s cieľom získať úplný prehľad o procese digitalizácie rôznych typov písomných dokumentov spolu so spôsobom ich ochrany, ukladania a zálohovania.

      • Exkurzia do múzea počítačov a výpočtovej techniky

      • Dňa 3.5.2023 žiaci I.A a I.B absolvovali exkurziu do múzea počítačov výpočtovej techniky v Bratislave. Naša cesta začala nástupom na expres v Žiline, odkiaľ sme sa dopravili priamo až do Bratislavy.   

       V múzeu výpočtovej techniky sme toho naozaj veľa videli, počítač ktorý ešte fungoval pomocou diernej pásky, na ktorú sa dierovali nuly a jednotky, zoznámili sme sa s prvým analógovým počítačom na Slovensku, videli sme rôzne média pre zápis dát a tiež rôzne prístroje, slúžiace na výpočet údajov.  

       Obohatení novými poznatkami sme sa presunuli do Incheby na výstavu Cosmos Discovery, kde sme boli prevedení históriou pilotovaných letov od ich počiatkov až po súčasne aj plánované misie. Vyskúšali sme si virtuálnu realitu ako najmodernejší výdobytok dnešnej doby.  

       Po výstave sme navštívili centrum nášho hlavného mesta, pozreli historické ale aj moderné architektonické skvosty, videli sme sídlo pani prezidentky, Grasalkovičov palác. 

       Exkurziu sme si naozaj užili. Všetkých nás obohatila o mnoho jedinečných zážitkov.

        

      • Girl’s Day na FEIT UNIZA

      • Tak ako každý rok, aj v roku 2023 sme sa zapojili do osláv Medzinárodného dňa žien a dievčat v IT, ktorý sa oslavuje na celom svete vždy v štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci. Cieľom podujatia je predstaviť svet IT a moderných technológií dievčatám vo veku 15 až 19 rokov a priblížiť im, aké možnosti štúdia, práce či podnikania im sektor ponúka. Tento krát sme sa zúčastnili na odborných prednáškach v 4 rôznych sekciách zameraných na možnosti štúdia na FEIT UNIZA a to: 

       riadenie elektronických strojov a robotov, 

       princípy fungovania NFT (non – fungible token), 

       meranie biosignálov ľudského tela pomocou EKG a PPG, 

       ovládanie uzla IoT. 

        

      • Vydali sme sa po stopách Pavla Országha Hviezdoslava

      • Dňa 20. 4. 2023 sa naši druháci pod vedením Mgr. Gabriely Pažickej Mgr. Miroslavy Polákovej zúčastnili literárno-historickej exkurzie na Oravu a Liptov, ktorá bola zameraná najmä na poznávanie života a diela básnika Pavla Országha Hviezdoslava. 

       V prvej časti žiaci navštívili dedinku Vlkolínec - pamiatku zapísanú v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Prehliadka dediny bola spojená s výkladom a návštevou miestneho múzea.

       Druhá časť bola zameraná na prehliadku artikulárneho kostola Leštiny, doplnená o zaujímavý výklad miestneho sprievodcu venovaný nielen histórii kostola, ale aj súvislosti kultúrnej pamiatky so životom a tvorbou P. O. Hviezdoslava.

       V tretej  časti exkurzie žiaci spolu s vyučujúcimi absolvovali prehliadku múzea P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, počas ktorej sa oboznámili so životom a tvorbou P. O. Hviezdoslava.

       Pre mnohých žiakov bola exkurzia nielen atraktívnym ozvláštnením výučby, ale i zdrojom celkom nových poznatkov, informácií a zážitkov, ktoré v nich prehĺbili záujem nielen o literatúru, ale i históriu nášho národa. O tejto skutočnosti svedčilo množstvo otázok a aktívnych príspevkov do diskusie po výklade v každej z navštívených pamiatok.  

      • Pripomenuli sme si Deň Zeme

      • Tento mesiac  sme si pripomenuli Deň Zeme, keď sme aj my svojou trochou prispeli k skrášleniu areálu školy a Vodného diela Žilina. Dňa 4.4. 2023 si žiaci prvých tried našej školy vyhrnuli rukávy a napriek treskúcej zime a silnému vetru svojou usilovnosťou pri čistení areálu školy a Vodného diela Žilina dokázali sami sebe i okoloidúcim, že im problematika starostlivosti o životné prostredie nie je ľahostajná.

       Napriek nepriaznivému počasiu sme vďaka zápalu našich prvákov pre dobrú vec vyzbierali niekoľko vriec odpadkov vo vybraných lokalitách a osobným príkladom tak prispeli ku skvalitneniu stavu životného prostredia nielen pre nás, ale i všetkých obyvateľov mesta Žilina.

       Všetkým zúčastneným patrí vďaka za pracovitosť a zápal, s ktorým sa pustili do skrášľovania nášho okolia a osobným príkladom a vlastnou iniciatívou tak poukázali na posolstvo svetového Dňa Zeme i potrebu chrániť a starať sa o životné prostredie, ktorého stav významne ovplyvňuje kvalitu života každého z nás.

       Všetkým zúčastneným ešte raz ďakujeme.

      • Fantastický výsledok Terky Ciriakovej

      • Pripájame sa ku gratuláciám k fantastickému výsledku našej žiačky Terézie Ciriakovej na cyklistických pretekoch Ncup Omloop Borsele Juniors v Holandsku.

       Ďakujeme za robenie dobrého mena Strednej športovej škole v Žiline :-)

      • Čitateľský maratón 2023

      • Podujatie s dlhou tradíciou sa konalo dňa 27.3.2023, tentoraz spojilo dve príležitosti: Svetový deň divadla a mesiac marec, venovaný knihám a čítaniu.

       Žiaci 1. – 3. ročníka, ktorí prejavili záujem, sa stretli s mladou dramaturgičkou Mestského divadla v Žiline Danielou Brezániovou. Priblížila im, ako funguje divadlo, kto sa podieľa na vzniku a inscenácii divadelnej hry, ako sa divadlo vyvíjalo v dejinách. Použila pritom veľmi príťažlivé interaktívne formy, žiaci v skupinách  pátrali po  správnych odpovediach, boli vtiahnutí do diania. Po záverečnom kvíze víťazné družstvo získalo voľný vstup na ľubovoľné predstavenie Mestského divadla v Žiline.

       Veríme, že podujatie vzbudilo záujem o návštevu divadla a obohatilo všeobecný prehľad našich športovcov.

      • Boli sme v divadle...

      • Pre mnohých žiakov to bolo po prvý raz v živote, keď dňa 22.3.2023 navštívili predstavenie v Mestskom divadle v Žiline. Informácie o divadelnej hre Naše fotky hovorili o tom, že spracúva háklivú a stále kontroverznú tému zneužívania detí, preto sa vyskytli obavy, ako žiaci inscenáciu pochopia a prijmú.

       Druháci a tretiaci , ktorí sa zúčastnili predstavenia, boli veľmi pozornými divákmi a zhodnotili, že ich hra zaujala a páčila sa im. Po predstavení nasledovala beseda s psychologičkou, ktorá sa v Žiline stará o týrané deti, a s pracovníkmi divadla. V dialógu účastníci vysvetlili a doplnili mnohé problémy, ktoré vyplynuli z predstavenia.    

        

  • Kontakty

   • Stredná športová škola
   • 041/5004408
   • Vrátnica (spojovateľka) - škola: 041/5004408 Vrátnica - školský internát: 0918370886
   • Rosinská 6 010 08 Žilina Slovakia
   • IČO: 55494099
   • DIČ: 2122053142
   • 100019964
   • E0007603849
   • PaedDr. Peter Hruška peter.hruska@sportovaskolaza.sk 041/5004410, 0907849466
   • Mária Dubová maria.dubova@sportovaskolaza.sk 041/5004409 - 10 agenda korešpondencie, odpisov vysvedčení a pod.
   • PaedDr. Jana Čibenková jana.cibenkova@sportovaskolaza.sk 0917823046 agenda školských akcií, maturitných skúšok, výchovno-vzdelávacích záležitostí teoretického a praktického vyučovania
   • PaedDr. Vladimír Kuťka vladimir.kutka@sportovaskolaza.sk 0908902252 agenda rezervácií športovísk, športovej prípravy, prijímacieho konania
   • Mgr. Erika Kobyliaková erika.kobyliakova@sportovaskolaza.sk 0917792745
   • Mgr. Emília Berešíková emilia.beresikova@sportovaskolaza.sk 0918370885 agenda prijímania žiakov do školského internátu a výchovno-vzdelávacích záležitostí v školskom internáte
   • Ing. Renáta Orješková renata.orjeskova@sportovaskolaza.sk 041/5004408 ekonomická agenda
   • Alexandra Baránková alexandra.barankova@sportovaskolaza.sk 0918222935
   • Zdenka Konštiaková skolska.jedalen@sportovaskolaza.sk 0918370887 041/5006614 - 15
   • Číslo účtu školy (bežný) SK64 8180 0000 0070 0068 8652
   • Číslo účtu školskej jedálne (stravovací) SK14 8180 0000 0070 0068 8679
   • https://www.facebook.com/sportovaskolaza
   • https://www.youtube.com/channel/UCsnkwuMEzae8-uO7gyCkmtw
  • Prihlásenie