• Novinky

      • MDŽ na našej škole

      • V rámci aktivít školského parlamentu Strednej športovej školy sme zorganizovali MDŽ aj tento rok. Členovia školského parlamentu rozdávali ružičky pedagogickým aj nepedagogickým zamestnantkyniam a taktiež naše žiačky dostali sladkú odmenu. 

       Všetkým ženám by sme chceli popriať krásny deň žien.

       Školský parlament Strednej športovej školy v Žiline

      • Medzinárodný deň žien

      • Blahoželáme k dnešnému sviatku všetkým ženám. Prajeme Vám veľa síl a dôvodov na úsmev, aby ste aj naďalej robili náš svet krajším miestom na život.

       S vďakou

       Muži :-)

      • Boli sme si skúsiť bábkoherectvo

      • Vo februári žiaci 4. A triedy absolvovali návštevu stálej expozície divadelných bábok v Rosenfeldovom paláci. Okrem obdivovania zaujímavých exponátov divadelných bábok rôznych druhov sa naši žiaci v krátkosti zoznámili s históriou Bábkového divadla Žilina, najstaršieho bábkového divadla na Slovensku, a mali možnosť na vlastnej koži zažiť rolu bábkoherca. V rámci interaktívnej časti výstavy boli vyzvaní, aby vytvorili a odohrali krátke bábkoherné predstavenie. Naši žiaci sa tejto nečakanej výzvy nezľakli.  Vďaka prebudenej tvorivosti vytvorili krátky príbeh, ktorý následne prostredníctvom zapožičaných bábok odohrali. Podujatie sa nieslo v priateľskej, tvorivej atmosfére, ktorá dopomohla viacerým z účastníkov otvoriť sa a objaviť v sebe netušené umelecké sklony.

      • Naše dievčatá vyhrali turnaj v basketbale

      • Dňa 9. 2. 2024 sa v priestoroch športovej haly našej školy uskutočnilo okresné kolo celoslovenskej postupovej súťaže v basketbale žiačok stredných škôl. Na turnaji sa predstavilo aj družstvo našich dievčat v zložení Monika Berešíková, Saskia Borovská, Natália Dejová, Milania Kizima, Laura Králiková, Adriana Laceková, Gabriela Renáta Sušienková, Vanesa Šmihovská. Naše dievčatá počas celého turnaja predvádzali  atraktívnu útočnú hru, ktorou výrazne dominovali v každom zápase a zaslúžene sa tešia z celkového víťazstva na turnaji i postupu do krajského kola tejto významnej celoslovenskej súťaže.                                                                                    Dievčatám úprimne gratulujeme a prajeme veľa športového šťastia a dobré výsledky v krajskom kole.

      • Exkurzia do Londýna

      • V dňoch 15. – 19.2.2024 sa 34 žiakov zúčastnilo zahraničnej exkurzie do Londýna. Zájazd sme absolvovali prostredníctvom cestovnej kancelárie Gadtours. Cieľom zájazdu bolo spoznávať historické i súčasné pamiatky Anglicka, spoznať kultúru Anglicka a zdokonaliť sa v komunikácii v anglickom jazyku.

       1. deň:

       O 6:00 sme vyrazili zo Žiliny a približne o 27 hodín neskôr sme dorazili do Londýna. Cestovali sme cez Českú republiku, Nemecko, Luxembursko a Francúzsko. Z francúzskeho Calaisu sme sa presunuli trajektom do anglického Doveru, pričom plavbu moderným trajektom sme si užili

       2. deň:

       Prehliadku mesta sme začali v Greenwichi, čo je najzelenšia časť mesta Londýn. Videli sme Royal Observatory (národné observatórim), odfotili sme sa pri nultom poludníku, ktorý rozdeľuje Zem na západnú a východnú pologuľu. Z tohto miesta sme mohli vidieť Londýn ako na dlani. Mali sme možnosť vidieť krásnu panorámu londýnskych dokov a moderného Londýna.

       Po prechádzke Greenwichským parkom sme sa dostali ku Národnému námorníckému múzeu. Tu sme mali prvý rozchod, kde sa žiaci mohli naraňajkovať v útulných reštauráciách a kaviarňach a vyskúšať tak typické anglické raňajky. Okrem iného sme videli aj Cutty Sark – loď, ktorá zohrávala dôležitú úlohu v histórii Anglicka.

       Po rozchode sme sa presunuli k nábrežiu Temže pomocou vláčika DLR. Videli sme Canary Wharf – nazývané aj „londýnske doky“, ktoré dnes slúžia ako biznisové centrum. Zastavili sme sa pri Tower Bridge – zdvíhacom moste odkiaľ sme videli nábrežie rieky Temža a okolité mrakodrapy moderného Londýna.

       Polovica z nás využila možnosť zúčastniť sa prehliadky tohto mosta, pričom sme sa mohli prejsť po sklenenej ploche, pod ktorou sme videli Temžu a autá prechádzajúce po moste. Okrem iného sme videli aj aktuálne najvyšší mrakodrap v Londýne – The Shard a Tower of London, kde nám bolo povedané niečo z histórie.

       Presun metrom ku štadiónu FC Chelsea sme zvládli na výbornú. Na štadióne nás sprevádzal pán, ktorý rozprával o histórii klubu. Mali sme možnosť si sadnúť na tribúnu, bolo nám vysvetlené ako bola hracia plocha upravená počas rokov, vysvetlil nám ako sa profesionálne starajú o trávnik, videli sme miestnosti ako šatňa domácich, miestnosť zdravotníkov a masérov, posilňovňa a iné. Okrem iného žiaci zažili výstup z tunela na ihrisko, usadili sa do sedačiek, kde väčšinou sedia tréneri a hráči a taktiež sme navštívili múzeum s trofejami a fanúšikovský obchod FC Chelsea.

       Odtiaľ sme sa presunuli metrom ku najväčšiemu obchodnému centru – Westfield, kde sme mali rozchod na prvé nákupy. Po nákupoch sme sa presunuli k autobusu, ktorý nás dopravil na hotel, kde sme sa ubytovali.

       3. deň:

       Po raňajkách na hoteli, sme sa autobusom presunuli ku hradu Windsor. Hrad je súčasne obývaný kráľovskou rodinou. Najprv sme navštívili kaplnku sv. Juraja, kde sme mali možnosť vidieť interiér kaplnky a taktiež pochovaných významných panovníkov z anglickej histórie. Po prehliadke sme videli výmenu stráží. Polovica zo žiakov sa od nás oddelila, aby sa presunuli do časti Fulham na zápas anglickej Premier League.

       My ostatní sme si pozreli kráľovské apartmány, kde sme mohli vidieť nábytok, zariadenia, obrazy a pod., ktoré boli používané kráľovskou rodinou. Neskôr sme mali 2-hodinový rozchod v mestečku Windsor, ktorý sme mohli využiť na obed a nákupy.

       Autobusom sme sa presunuli do Prírodopisného múzea, kde sme mohli vidieť rôzne exponáty z histórie človeka ako sú kostry dinosaurov, minerály a drahokamy, zoologickú zbierku a rôzne iné exponáty z entomológie, antropológie, geológie a paleontológie. Okrem iného múzeum ponúkalo aj mnohé interaktívne výstavy ako napr. multimediálne prezentácie, workshopy, virtuálne prehliadky alebo simuláciu zemetrasenia. Po prehliadke múzea sme sa stretli s druhou skupinou, ktorá bola na futbalovom zápase a presunuli sme sa späť na hotel.

       Londýn a zápas Premier League?

       Neopísateľný zážitok! Slovenskí fanúšikovia sa majú čo učiť. Polovica z nás sa po strastiplnej ceste zúčastnila zápasu Fulham vs Aston Villa na štadióne Craven Cottage. Aj napriek tesnej prehre domácich, sme si užili atmosféru v tesnej blízkosti fanklubu hostí.

       4. deň:

       Po raňajkách na hoteli sme naložili batožinu do autobusu a vybrali sa do Londýna, aby sme si pozreli ostatné pamiatky. Metrom sme sa presunuli ku Westminsterskému opátstvu, kde sme mohli vidieť The Elizabeth Tower alebo tzv. Big Ben, London Eye a nábrežie Temže.

       Potom sme sa prešli cez St. James Park, kde sme videli voľne pobehujúce veveričky, kačky, labute a iné zvieratá. V parku sme sa mohli občerstviť kávou a raňajkami, aby sme nabrali dostatok síl na objavovanie Londýna. Prechádzku sme ukončili pred Buckinghamským palácom, kde sme zažili výmenu stráže.

       Odtiaľ sme sa pešo presunuli na Trafalgárske námestie, pričom počas cesty sme videli sídlo kráľa Charlesa. Z námestia sme sa presunuli ku Picadilly Circus a odtiaľ na Regent Street a Oxford Street, kde sme mali dostatok času na nákupy. Po nákupoch sme sa metrom presunuli naspäť ku O2 Aréne, kde nás čakal autobus.

       5. deň:

       Podobne ako prvý deň, strávili sme viac ako 24 hodín cestovaním. V Doveri sme mali posledný rozchod na posledné nákupy a neskôr sme sa nalodili na trajekt a pokračovali v ceste domov cez Francúzsko, Luxembursko, Nemecko a Českú republiku. Všetci sme došli v zdraví približne o 21:00 hod.

       Exkurziu hodnotíme na výbornú a myslíme si, že žiaci si ju nesmierne užili.

      • ÚSPEŠNÝ ROZBEH NAŠICH ATLÉTOK DO HALOVEJ SEZÓNY

      • Začiatok roku sa niesol v znamení výborných výsledkov našich atlétok, ktoré na úvod halovej sezóny preukázali vysokú výkonnosť.

       Anna - Viktória Hudecová z II.B triedy absolvovala v halovej sezóne už 5 štartov v skoku do výšky. Na zahajovacích pretekoch v Ostrave 6.1.2024 dosiahla výkon 166 cm, čím si vyrovnala halový osobný rekord a v českej konkurencii žien obsadila 2. miesto. Následne absolvovala preteky skokanská Turianská Latka, kde zvíťazila v novom osobnom rekorde 170 cm, čím vylepšila aj výkon mítingu medzi ženami. Z ďalších pretekov to bol skokanský míting Jumperia v Banskej Bystrici, kde skončila druhá s výkonom 155 cm, rovnako aj na Majstrovstvách stredoslovenskej oblasti v Bratislave, kde skončila opäť druhá s výkonom 160 cm a posledné preteky absolvovala 23.1.2024 na mítingu Ostrava Indoor, kde skončila s výkonom 165 cm na druhom mieste. Po minuloročných zdravotných problémoch sa vracia späť medzi slovenskú ženskú výškarskú špičku, čoho dôkazom je aj to, že vedie tohtoročné tabuľky žien v skoku do výšky. Vekom Dorastenka má za cieľ kvalifikovať sa na majstrovstvá Európy do 18 rokov, ktoré sa budú konať v lete v Banskej Bystrici a kde je potrebné splniť limit 174 cm.

       Dorothea Salášková z III.D triedy absolvovala v tomto roku štyri štarty na 60 m prekážok. 6.1. v Ostrave zvíťazila medzi juniorkami časom 9.02, (9.03 v rozbehu). Rovnako si pripísala víťazstvo medzi juniorkami aj v Banskej Bystrici na mítingu Jumperia, kde sa zlepšila na 8.92 resp. 8.97. V slovenských tabuľkách jej patrí v kategórii junioriek 2. miesto.

       Viktória Kostolná z I. B triedy na Majstrovstvách stredoslovenskej oblasti v Bratislave zvíťazila v behu na 400m v čase 62,69 a obsadila aj 3. miesto na 200m v čase 27.88. V oboch behoch si zlepšila osobný rekord. Najbližšie štarty absolvuje Viktória tento víkend 27.1. na mládežníckom mítingu V4, kde pobeží 300m a v nedeľu na mítingu elán 400m.

       Všetkým našim atlétkam gratulujeme k výborným výsledkom a držíme palce v ďalších pretekoch.

      • SME V OSEMFINÁLE MLÁDEŽNÍCKEJ FUTBALOVEJ LIGY MAJSTROV

      • Futbalový tím MŠK Žilina v zostave s viacerými žiakmi našej školy sa po vynikajúcom výkone prebojoval do osemfinále Mládežníckej futbalovej ligy majstrov, keď dňa 7.2.2024 na domácom štadióne porazil rovesníkov zo slávneho nemeckého klubu Borussia Dortmund.

       Viacerí žiaci našej školy boli výraznými oporami slovenského tímu, ktorý v úžasnej atmosfére, hnaný vyše 10000 fanúšikmi herne i gólovo dominoval a po obetavej a atraktívnej hre sa zaslúžene predstaví v osemfinálovom zápase Mládežníckej ligy majstrov. Naším chlapcom blahoželáme k tomuto veľkému úspechu a prajeme aby uspeli po rovnako dobrej hre i v ďalších zápasoch tohtoročnej edície najprestížnejšej futbalovej klubovej súťaže v Európe.

       Rekapitulácia

       MŠK Žilina - Borussia Dortmund 2:1 (0:1)Góly: 47. Vaľko, 89. Pekelský - 45.+1 Brunner, ŽK: Kóša – Lubach, Bamba, Krevsun. Rozhodovali: Jaanovits – Härsing, Saga (všetci Est.), 10.451 divákov.zostava MŠK Žilina: Badžgoň – Mynář, Jaššo, Oravec – Hranica, Sauer,

       pozn.: titulná fotografia MŠK Žilina U19. Zdroj: mskzilina.sk

        

      • Boli sme povzbudzovať hokejovú „repre“

      • Januárový rozbeh do školských povinností sme si spríjemnili návštevou hokejového zápasu,

       v ktorom proti sebe nastúpili žilinskí Vlci a hokejová reprezentácia SR do 18 rokov. Naša škola sa tak aktívne zapojila do projektu „Školy idú na repre“, cieľom ktorého je popularizácia hokeja medzi mladými ľuďmi. Podujatie prebehlo v búrlivej atmosfére, v rámci ktorej sme si poriadne rozohriali hlasivky povzbudzovaním oboch tímov. Hoci sa naši mladí reprezentanti snažili zo všetkých síl vzdorovať staršiemu a skúsenejšiemu súperovi, nakoniec sa museli skloniť pred jeho hokejovým majstrovstvom, keď duel prehrali vysoko 0:7.

       Napriek jednoznačnému výsledku podujatie ponúklo výborný športový zážitok a možnosť utužiť vzájomnú súdržnosť nášho kolektívu, ktorá nám pomôže úspešne zvládnuť všetky skúšky a výzvy v ďalšom priebehu školského roku.

      • Užili sme si výlet do Viedne

      • Predvianočný týždeň sa naši žiaci vybrali nasať atmosféru Vianoc do Viedne. Cestou tam sme si dali krátku zastávku v čokoládovni, kde sme nielen mohli ochutnať kvalitnú a chutnú čokoládu, ale aj nakúpiť nezvyčajné druhy tejto sladkej pochúťky. Mali sme možnosť vidieť proces tvorby čokolády priamo vo výrobe, kde sa paradoxne už balili veľkonočné vajíčka a zajačiky, pričom vonku bolo -10° a duch Vianoc za dverami. Odtiaľ sme sa presunuli do jedného z najzaujímavejších miest celej Viedne, do zámku Schönbrunn, ktorý je bývalým letným sídlom Habsburgovcov. Celkový dojem z krásneho prostredia nám pokazilo iba počasie, ale odolali sme a vychutnali sme. Následne sme sa plynule presunuli do centra Viedne, kde sme si pozreli základné pamiatky a prešli sme až na miesto konania vianočných trhov. Tie boli naozaj čarovné. Počasie sa nám stihlo umúdriť, tak sme si užili naplno vianočnú atmosféru, ktorá nabrala na sile, keď sa začalo stmievať...

       Všetkým zúčastneným patrí vďaka za súdržnú a priateľskú atmosféru, ktorú počas výletu medzi sebou vytvorili a umocnili tak dobrý pocit z tohto vydareného podujatia.

      • Navštívili sme Slovenské olympijské a športové múzeum

      • Koncom decembra minulého roku sa vybraní žiaci našej školy v rámci športovej prípravy zúčastnili exkurzie do Slovenského olympijského a športového múzea v Dome športu v Bratislave. Počas návštevy Slovenského a olympijského športového múzea si naši žiaci mohli vyskúšať tréningové aktivity na lyžiarskom a cyklistickom trenažéry. Taktiež mali príležitosť pozrieť si zblízka viacero olympijských medailí a artefaktov, ktoré sú spojené s úspechmi našich športovcov na olympijských hrách.

       Navyše sme mali vzácnu príležitosť absolvovať stretnutie s Jeanom Zoungranom, významným športovým diplomatom, prezidentom Francúzskej kanoistickej asociácie a vice-prezidentom Francúzskeho olympijského výboru, ktoré bolo obohacujúcim zážitkom.

      • Zapojili sme sa do Finančnej olympiády

      • V decembri 2023 sa žiaci 1. až 4. ročníka študijného odboru športový manažment v rámci hodín ekonomických odborných predmetov zapojili do celoslovenskej súťaže zameranej na oblasť ekonomiky a finančnej gramotnosti s názvom Finančná olympiáda. V rámci tejto súťaže sme si preverili vedomosti prostredníctvom online testov z ekonomiky a osobných financií. Okrem možnosti overiť si osobný rozhľad a vedomosti v uvedených oblastiach sa žiaci mohli dozvedieť mnoho užitočných a v osobnom živote prakticky využiteľných informácií. Navyše tí najlepší môžu postúpiť do druhého kola súťaže a zapojiť sa tak do boja o hodnotné ceny nielen pre seba ale i našu školu.

       Zúčastneným žiakom patrí vďaka za aktívny prístup a zapojenie sa do tejto podnetnej súťaže. Tým najlepším držíme palce v ďalšom boji o hodnotné ceny i osobnú prestíž.

      • Školský futsalový turnaj

      • S kalendárnym rokom 2023 sme sa rozlúčili tak ako sa na športovcov patrí. V príjemnej predvianočnej atmosfére sa dňa 22. 12. 2023  v priestoroch našej športovej haly uskutočnil ďalší vydarený ročník tradičného školského predvianočného futsalového turnaja. V rámci turnaja proti sebe za výdatného povzbudzovania študentov i učiteľov v hľadisku zápolili futsalové tímy z jednotlivých tried.

       Víťazom turnaja sa stal tím I. D triedy, ale hodnotné športové výkony predviedli všetky zúčastnené družstvá. Oživením turnaja bol i tím bývalých žiakov, ktorí v exibičnom tempe herne dominovali v každom zápase. Do turnaja sa zapojilo aj družstvo učiteľov. Tí so cťou skúsenosťami vzdorovali mladíckej dravosti i rýchlosti.

       Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za zdarný priebeh a žičlivú atmosféru. Prajeme všetkým zúčastneným, aby sa dobrá nálada, súdržnosť, vzájomná blízkosť a podpora, ktorú sme na turnaji všetci mohli precítiť,  preniesla aj do nasledujúcich sviatočných dní i celého nadchádzajúceho roku 2024.

      • Prednáška o narcizme

      • Dňa 12.12. 2023 sa žiaci 2.B a 2.D zúčastnili prednášky o narcizme v Mestskej knižnici v Žiline. Prednáška bola rečníkom odprezentovaná nielen z psychologickej stránky, ale aj filozofickej. Rečník rozprával o typických znakoch narcizmu, ako sa pretavuje do našich životov. Avšak v závere veľmi povzbudivo ponúkol možnosti riešenia, ako proti nemu aktívne bojovať a eliminovať ho.

      • Iniciatíva TV technika do každej učebne pokračuje

      • Ďakujeme ďalším ochotným rodičom, ktorí finančne podporili zakúpenie 2. smart televízora, ktorý našiel svoje využitie v ďalšej učebni.

       Konkrétne "ďakujeme" patrí rodičom týchto žiakov: 

       Krovina, Sopoliga, Rabčanová.

       V prípade záujmu môžete podporiť túto iniciatívu dobrovoľným a ľubovoľným príspevkom vo forme "extra členského" na účet občianskeho združenia školy "Športom k vzdelaniu": SK17 1100 0000 0026 2085 8330. V poznámke pre prijímateľa je potrebné uviesť: "EC - Meno a priezvisko žiaka", aby sme vedeli platbu správne identifikovať. 

       Výnos z danej zbierky bude použitý výhradne na účel obstarania TV techniky do učební školy.

       Ďakujeme

      • Imatrikulačno-Mikulášsky deň

      • Mikulášsky deň sa na našej škole niesol v duchu slávnostných imatrikulácií našich prvákov, ktorí boli za asistencie žiakov III. A triedy slávnostne prijatí do cechu študentského na našej škole. Po slávnostnom programe, v rámci ktorého sa prváci predstavili formou nápaditých prezentácií, tanca či spevu, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani v Superstar, či Česko-Slovensko má talent. Prítomných študentov  navštívil aj sám veľký Mikuláš. V dobrej nálade a atmosfére nakoniec odmenil každého sladkou maškrtou ako dôkaz toho, že nezabudol na všetky dobré skutky, ktoré naši žiaci od jeho ostatnej návštevy vykonali.

      • Zúčastnili sme sa na prednáške o víruse HIV a chorobe AIDS

      • Začiatkom decembra sa žiaci 3.D  zúčastnili na prednáške organizovanej organizáciou Červená stužka, ktorá sa zaoberá vyjadrením solidarity voči ľuďom s ochorením HIV a AIDS zaoberajúcej sa  vzdelávaním a prevenciou proti tomuto vírusu. Prednášajúci so žiakmi hovorili o vzniku tohto nevyliečiteľného ochorenia, jeho pôvode, príznakoch a prevencii.  Ľudia si  pripínajú červenú stužku najmä počas 1. decembra, ktorý je Medzinárodným dňom HIV a AIDS. Vyjadrujú tak solidaritu s osobami postihnutými ochorením týmto závažným ochorením.

      • Deň otvorených dverí

      • Dňa 7. decembra 2023 sa na našej škole konal Deň otvorených dverí. Návštevníci dostali základné informácie o možnostiach štúdia na našej škole, detailnejšie informácie o študijných programoch v jednotlivých študijných odboroch, zúčastnili sa otvorených  vyučovacích hodín a workshopov, diskutovali s učiteľmi, budúcimi spolužiakmi a taktiež mohli vidieť priestory školy. Celkovo sa Dňa otvorených dverí zúčastnilo približne 121 záujemcov.

      • Anglické divadlo: United Neighbours of London

      • Dňa 4.12.2023 sa žiaci III.A, III.D a III.E zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku s názvom "United Neighbours of London" v Dome odborov v Žiline. Naši žiaci nemali problém s porozumením, pretože úroveň anglického jazyka primerane zodpovedala úrovni, ktorú študujú. Po anglickom predstavení sme sa spolu so žiakmi presunuli na Mariánske námestie na vianočné trhy.

      • Koľko lásky 2023

      • Aj tento rok sme sa zapojili do vianočnej výzvy s názvom Koľko lásky. Tento projekt je venovaný seniorom žijúcim v zariadeniach sociálnych služieb. Touto zbierkou sme im aspoň trošku chceli spraviť obdobie Vianoc krajšie a taktiež podporiť našich študentov v konaní dobrých skutkov a utužovaní medzigeneračných vzťahov.

       Okrem iného sme sa zapojili aj do tvorby digitálnych vianočných pohľadníc na hodinách informaticky zameraných predmetov. Žiaci vytvorili celkovo 106 digitálnych pohľadníc, ktoré sme dali tlačiť, napísali vianočné alebo osobné priania a následne pribalili ku krabičkám, ktoré doniesli študenti a učitelia. Celkovo sme vyzbierali okolo 30 škatuliek, ktoré boli odovzdané pridelenému zariadeniu sociálnych služieb.

       Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto zbierky veľmi pekne ďakujeme!

  • Kontakty

   • Stredná športová škola
   • 041/5004408
   • Vrátnica (spojovateľka) - škola: 041/5004408
    Vrátnica - školský internát: 0918370886
   • Rosinská 6
    010 08 Žilina
    Slovakia
   • IČO: 55494099
   • DIČ: 2122053142
   • 100019964
   • E0007603849
   • PaedDr. Peter Hruška
    peter.hruska@sportovaskolaza.sk
    041/5004410, 0907849466
   • Mgr. Martina Mažgútová
    martina.mazgutova@sportovaskolaza.sk
    041/5004409 - 10
    agenda korešpondencie, odpisov vysvedčení a pod.
   • PaedDr. Jana Čibenková
    jana.cibenkova@sportovaskolaza.sk
    0917823046
    agenda školských akcií, maturitných skúšok, výchovno-vzdelávacích záležitostí teoretického a praktického vyučovania
   • PaedDr. Vladimír Kuťka
    vladimir.kutka@sportovaskolaza.sk
    0908902252
    agenda rezervácií športovísk, športovej prípravy, prijímacieho konania
   • Mgr. Erika Kobyliaková
    erika.kobyliakova@sportovaskolaza.sk
    0917792745
   • Mgr. Emília Berešíková
    emilia.beresikova@sportovaskolaza.sk
    0918370885
    agenda prijímania žiakov do školského internátu a výchovno-vzdelávacích záležitostí v školskom internáte
   • Ing. Renáta Orješková
    renata.orjeskova@sportovaskolaza.sk
    041/5004408
    ekonomická agenda
   • Alexandra Baránková
    alexandra.barankova@sportovaskolaza.sk
    0918222935
   • Zdenka Konštiaková
    skolska.jedalen@sportovaskolaza.sk
    0918370887
    041/5006614 - 15
   • Číslo účtu školy (bežný)
    SK64 8180 0000 0070 0068 8652
   • Číslo účtu školskej jedálne (stravovací)
    SK14 8180 0000 0070 0068 8679
   • https://www.facebook.com/sportovaskolaza
   • https://www.youtube.com/channel/UCsnkwuMEzae8-uO7gyCkmtw
  • Prihlásenie