• Novinky

      • Október - mesiac kybernetickej bezpečnosti

      • Európsky mesiac kybernetickej bezpečnosti je každoročnou kampaňou Agentúry Európskej únie pre kybernetickú bezpečnosť (ENISA), ktorá zvyšuje povedomie o význame kybernetickej bezpečnosti.

       V rámci mesiaca október súkromné spoločnosti a organizácie vytvárajú vo zvýšenej miere rôzne podujatia a aktivity naprieč celou Európou.

       Aj žiaci 3.E, počas hodiny základy bezpečnosti v digitálnom veku, vytvorili prezentačné materiály, aby tak dostali do povedomia o kybernetickej bezpečnosti aj ostatných spolužiakov.

       V prípade záujmu, sa môžete dozvedieť viac o ochrane v digitálnom priestore na stránkach www.mirri.gov.sk a www.cybercompetence.sk

      • Prednáška o ochrana spotrebiteľa

      • 12. 10. 2022 našu školu prvýkrát navštívil pán Mgr. Pavel Pavlovkin, právnik Európskeho spotrebiteľského centra v Slovenskej republike (ESC) Ministerstva hospodárstva SR.

       ESC v SR je súčasťou siete európskych spotrebiteľských centier ECC-Net, ktorá pozostáva z 30 centier všetkých štátov EÚ, Islandu, Nórska a Veľkej Británie. Centrá ponúkajú spotrebiteľom bezplatné poradenstvo a pomoc pri riešení problémov pri nakupovaní doma aj v zahraničí.  

       Pán Mgr. Pavel Pavlovkin nás v prednáške previedol právami spotrebiteľa a povinnosťami predávajúceho. Na príkladoch z praxe vysvetlil nekalé a agresívne obchodné praktiky. Zaujal nás aj tipmi, ako sa nechytiť do internetovej pasce a ako spoznať internetovú nákupnú galériu. Poradil nám, na čo si dávať pri nakupovaní pozor a ako postupovať pri zrušení zaplateného letu leteckou spoločnosťou.

      • IT Fitness Test október 2022

      • Žiakov všetkých prvých ročníkov sme na začiatku októbra otestovali v IT Fitness Teste. Je to najväčší a najkomplexnejší test IKT zručností na Slovensku s vyše 300 000 respondentmi za posledných 10 rokov. V tomto roku na Slovensku do 31. júla absolvovalo certifikačnú časť testovania vyše 50 000 respondentov. Úspešní riešitelia postúpili do zlosovania o hlavnú cenu – Xbox Series X – a desiatky ďalších skvelých cien. 

      • Boli sme pri tom a priložili ruku k dielu

      • Dvadsiateho prvého septembra sa pod záštitou mesta Žilina na štadióne Žilinskej univerzity uskutočnili medzinárodné športové preteky spriatelených krajín Slovenska, Čiech, Poľska z Euroregiónu Beskydy. Mladí športovci súťažili v štyroch športových disciplínach. Svoje sily si zmerali v skoku do výšky, v hode guľou, v skoku do diaľky a v štafetovom behu. O dobrom mene a vysokom kredite našej školy svedčí skutočnosť, že sme boli prizvaní a požiadaní o pomoc pri zabezpečovaní úspešného priebehu tohto významného medzinárodného športového podujatia. Vďaka tomu si mohli naši žiaci na vlastnej koži vyskúšať, čo všetko zahŕňa úspešná organizácia  takéhoto významného športového podujatia. Vybraní žiaci našej školy dostali príležitosť sa aktívne zapojiť do organizačných činností počas priebehu podujatia. Žiaci pomáhali organizátorom pri zabezpečovaní úspešného a bezproblémového priebehu jednotlivých športových disciplín. O tom,  že im to šlo od ruky,   svedčia i priložené fotografie...

      • Coding Giants 2022

      • V dňoch 28.9 - 30.9.2022 sa študenti tried 1.A, 1.B, 1.E, 2.A, 2.E a 3.E zúčastnili celoslovenskej súťaže v programovaní - Coding Giants 2022. Cieľom súťaže je ukázať študentom, že počítačové hry nemusia len hrať, ale môžu ich aj tvoriť. Rovnako ako aj, zvýšiť záujem u študentov o programovanie a neskôr možno aj o ďalšie štúdium, či prácu v IT odvetví.

      • V zdravom tele zdravý duch, alebo ako sa v lese nestratiť

      • Začiatok školského roku ubehol ako vždy prirýchlo. Školský zhon plný kadejakého vybavovania, zisťovania a spoznávania toho, čo je nové, čo treba a čo sa zmenilo, sme si spríjemnili účelovým cvičením, v rámci ktorého sa mali prváci možnosť spoznať počas príjemnej túry na vyhliadku nad Žilinou na neďalekom kopci Dubeň. Žiaci tretieho  ročníka si dopriali trochu dobrodružstva pri putovaní na zrúcaninu Hričovského hradu. V duchu hesla v zdravom tele zdravý duch a dobré srdce sa viacerí z tretiakov dobrovoľne zapojili do pomoci pri rekonštrukcii Hričovského hradu, keď nelenili a vyniesli aspoň malú časť stavebného materiálu (vedro s pieskom a pár kameňov ) až na hrad. Medzitým prváci na Dubni veselo hodnotili svoje vyhliadky na nové kamarátstva zážitky a úspešné štúdium. Atmosféra medzi všetkými zúčastnenými bola viac ako priateľská. Keďže sa nikto nestratil a všetci prišli bez zranenia, môžeme len potvrdiť, že tento milý športovo spoločenský deň nám všetkým pomohol načerpať veľa energie do každodennej snahy a úsilia čo najlepšie obstáť v skúškach, ktoré pred nás všetkých školský rok 2022/2023 prichystá.

      • Už to začalo - sme opäť v škole

      • Piateho septembra tohto roku to celé opäť vypuklo. Znova sa otvorili brány našej školy a po chodbách zaznela miestami radostná a niekedy trochu rozmrzená vrava vítajúcich sa žiakov zdieľajúcich svoje prázdninové zážitky a skúsenosti.

       Slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023 prebehlo v priateľskej atmosfére za účasti vedenia školy, žiakov a celého pedagogického zboru v priestoroch športovej haly ŽSK v areáli školy. Po ľudsky hrejivom príhovore riaditeľa školy PaedDr. Petra Hrušku vystúpila zástupkyňa riaditeľa školy pani PaedDr. Janka Čibenková, ktorá prítomným žiakom predstavila ostatných členov vedenia školy a  triednych učiteľov jednotlivých tried. O tom, že sme sa už na seba po prázdninách tešili svedčilo i priateľské skandovanie a potlesk, ktoré zazneli pri mene každého predstavovaného učiteľa.

       Na záver svojho vystúpenia pani zástupkyňa zaželala naším prvákom rýchle a čo najľahšie udomácnenie sa na našej škole a štvrtákom zaželala veľa vytrvalosti a šťastia pri príprave a absolvovaní maturitných skúšok  Všetkým prítomným ešte zapriala veľa zdravia, vytrvalosti, študijných i pedagogických úspechov a optimizmu. Slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023 ukončili tóny študentskej hymny, po ktorých sme sa rozišli s nádejou, že sa nám počas ďalších mesiacov školského roka podarí naplniť naše sny, túžby a predsavzatia. 

      • Burza športových klubov

      • Prvý septembrový piatok sme sa zúčastnili akcie Burza športových klubov, na ktorej prezentovali svoju činnosť mnohé žilinské športové kluby. Počas akcie sme pripravili pre širokú športovú verejnosť diagnostiku športovca. Naši študenti z odborov spracovanie dát v športe a digitálne služby v športe v priamom prenose diagnostikovali viac ako 50 športovcov, ktorí si mohli pri kondičnej záťaži zmerať mieru záťaže a jej zvládnutie v jednotlivých fázach športového zaťaženia. Naši žiaci si mohli vyskúšať zbieranie a vyhodnocovanie dát priamo v praxi. Svojou účasťou na akcii sme získali cenné skúsenosti a nové kontakty. Poďakovanie patrí žiakom Terézii Ciriakovej (3.E) a Samuelovi Michnovi (3.E) , ktorí prepojili teóriu s praxou a reprezentovali školu.

     • Otvorenie nového školského roku
      • Otvorenie nového školského roku

      • Slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023 sa uskutoční dňa 5.9.2022 (pondelok) o 9,00 hod. v Športovej hale ŽSK v areáli školy.

       Vstup cez hlavné dvere na hľadisko. Na dverách budú umiestnené zoznamy žiakov.

       Žiakov prvých ročníkov si zoskupia triedni učitelia pri vstupe do športovej haly. 

       Prosíme žiakov, aby sa v hľadisku zoskupovali podľa tried.

       Po otvorení školského roku budú prebiehať triednické hodiny, zhruba do 10,30 hod.

       Tešíme sa na Vás!

      • TERÉZIA CIRIAKOVÁ SO STRIEBORNOU MEDAILOU NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V XCE

      • Po zisku striebornej medaily v cestných pretekoch na Majstrovstvách SR a ČR v kategórii juniorov dosiahla vynikajúce výsledky aj na Majstrovstvách Európy juniorov a U23 jazdcov naša žiačka Terézia Ciriaková. Odchovankyňa Cys - akadémie Petra Sagana si po štvrtkovom 6. mieste v shortracku junioriek pripísala v piatok (1.7.2022) na konto striebornú medailu v disciplíne elimination (XCE)!!! Titul Európskej vicemajsterky získala v spoločnom štarte junioriek a žien, zvíťazila Talianka Gaia Tormena, bronz si odniesla Češka Zuzana Šafářová. Terézii držíme palce aj na ďalších pretekoch Majstrovstiev Európy.

      • Blahoželáme!

      • Žiačke našej školy Nicol Celerikovej sa podarilo dosiahnuť cenný úspech, keď na  tohtoročných Majstrovstvách  Európy v disciplíne fitness artictic, ktoré sa konali v Španielsku, v Santa Susanne 5. až 8. mája v silnej konkurencii v kategórii žien obsadila pekné tretie miesto a získala tak bronzovú medailu. Medzi juniorkami na tom istom šampionáte skončila Nicol štvrtá. K obom hodnotným športovým výsledkom blahoželáme a želáme veľa energie do ďalšej športovej kariéry. ​​​​​​​

      • Dokázali sme to!

      • Ťažká drina sa vyplatila. Sme víťazi Župnej kalokagatie 2022!
       Tohtoročná príprava na kalokagatiu bola iná ako v minulých rokoch. Poctivo sme trénovali. A to zdôrazňujem, že naozaj poctivo. Dvakrát do týždňa streľba, hádzanie granátom, teoretická príprava. Náročnosť tréningov sa s približujúcimi pretekmi zvyšovala. Streľba, granáty, beh ... niekedy sme mysleli, že to už preháňame, ale vedeli sme, že ak chceme uspieť, musíme makať na 100%. Nakoniec maximálne koncentrovaní sme sa dočkali prvého postupového kola.

       V postupovom kole Župnej kalokagatie 2022 sme nemali žiadne stresy, boli sme pokojní, pred štartom sme trošku znervózneli a koncentrovali sme sa na výkon. Akonáhle sme odštartovali, všetok stres opadol. Dokonca sme si preteky poriadne užili. V prvom kole nám išlo hlavne o postup, a tak sa aj stalo. Skončili sme druhí, ale iba s tesným výsledkom. Veď predsa 2 sekundy za víťazom nie je až tak veľa. Skôr nás to namotivovalo do finálového kola.

       Vo finálovom kole toho stresu bolo omnoho viac, no snažili sme sa dať do pohody. Náš úmysel bol hlavne tentokrát zabojovať tak, aby sme porazili biligválne gymnázium, víťaza postupového kola. Do pretekov sme dali úplné maximum, trénovali sme dostatočne dlho, aby sme dali zo seba všetko. Počas pretekov sme išli ako hodinky, tímová spolupráca bolo na výbornú, povzbudzovali sme sa, pomáhali a po dobehnutí do cieľa sme boli milo prekvapení. Opäť 2 sekundy za najrýchlejším. Avšak v rukách sme mali žolíka. Výbornú streľbu, ktorá rozhodla. Stovky vystrieľaných diaboliek nevyšli nazmar. Nastali ,,najhoršie minúty" čakania na výsledky. Boli sme na seba hrdí, ako sme to zvládli, ale pochybnosť, či sme uspeli na najvyšší stupienok, nami lomcovala až do posledného momentu.

       Keď nastalo vyhodnocovanie súťaže, boli sme v neskutočnom strese. Báli sme sa, že sme sa nám nepodarilo súpera poraziť, no opak bol pravdou. 1. miesto je naše! Neskutočne sme sa tešili. Mali sme naozaj tažkého súpera, ktorého už dlhé roky nebolo možné poraziť. Avšak v ten deň sme to zmenili. Dokázali sme to! Vydreté a túžobne očakávané víťazstvo bolo naše. Boli sme šťastní, že sme to vyhrali, predsa len sme dali do prípravy a pretekov všetko.
       Na toto sa bude ešte dlhé roky spomínať.

       Na víťazstve sa podieľali: Laura Hubcejová, Adela Mlkvíková, Dominik Pagáč, Adriana Lacekova, Sofia Skvortsova, Vlado Kaštan

      • Turnaj v teqbale

      • Dňa 14.6.2022 sa v priestoroch našej športovej haly uskutočnil školský turnaj v teqbale. Turnaja sa zúčastnilo 6 dvojčlenných tímov, ktoré si zmerali sily systémom každý s každým. Každý zápas sa hral na dva vyhraté sety. O zaujímavé športové momenty počas celého turnaja nebola núdza. Víťazný tím v zložení Marián Weber, Filip Magát vo finále proti Samuelovi Šlosárovi a Samuelovi Šarudimu predviedol aj niekoľko náročných smečov a suverénnym spôsobom si vybojoval postup na celoštátne finále, ktoré sa uskutoční 17. júla v Bratislave. Celé podujatie prebehlo v prajnej atmosfére a bolo dobrou reklamou na tento mladý a dynamický šport. Všetkým účastníkom turnaja ďakujeme na predvedenú hru a oduševnené športové výkony a víťazom blahoželáme.   

      • Úspechy futsalistov

      • Blahoželáme žiakom II.E, I.D a III.B a súčasne hráčom ŠK Makroteam Žilina (trénerom Dušanovi a Eve Dobšovičovcom) k dosiahnutým športovým výsledkom.  Aj keď po nešťastnom finále juniorskej extraligy do 20 rokov bolo na tvárach všetkých badať smútok, či sklamanie z výsledku, blahoželáme k zisku striebra. Rozhodujúci penaltový rozstrel síce nevyšiel, no naši chlapci predviedli skvelé futsalové divadlo, ktorému chýbalo aspoň jedno presné chladnokrvné zakončenie naviac z toho množstva gólových šancí.   V extralige dospelých s absolútne najmladším kádrom s vekovým priemerom hlboko pod 20 rokov našich športovcov od postupu do play off delili len 2,5 minúty alebo jeden jediný bod.

      • Športovci v meste lásky

      • Dňa 2.6.2022 sme sa (všetci druháci) zúčastnili exkurzie Do Banskej Štiavnice. Naše prvé kroky smerovali do domu na Trojičnom námestí, kde žila Marína Pischlová, nenaplnená láska romantického básnika Andreja Sládkoviča. Teraz tam sídli svetoznáma Banka lásky, ktorá Slovensko reprezentovala na svetovej výstave v Dubaji. Sprievodkyňa nám povedala, že ľudia z celého sveta tu môžu uchovávať symboly svojej lásky v trezore, ktorý je vytvorený zo schránok s veršami z Maríny. Videli sme aj hovoriace obrazy, unikátny láskomer a iné interaktívne exponáty.

       Po prehliadke naše kroky smerovali na vyhliadku nad Banskú Štiavnicu s unikátnym výhľadom na mesto a okolitú prírodu. Videli sme to najlepšie z historického mesta, zapísaného v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Odvážni chlapci sa aj okúpali v jednom z tajchov.

       Výlet sme si naplno užili, ale najmä sme sa niečo nové naučili a užili si spoločne strávený čas.

                                                                                                                                               Simona Ofúkaná II.A

      • Parádny deň 12

      • prvý či druhý, každý je víťaz!

       Dňa 27.5.2022 sa v areáli Spojenej školy, Rosinská cesta 4, Žilina uskutočnil už 12. ročník netradičného športového podujatia Parádny deň, tento rok s podtitulom prvý či druhý, každý je víťaz. Nad podujatím prevzala záštitu predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová.

       Cieľom tohto podujatia bolo podporiť komplexný prístup sociálnej rehabilitácie osôb so zdravotným postihnutím, ktorý je zameraný nielen na zlepšenie dotknutých fyziologických funkcií, ale aj psychosociálnych funkcií pomocou športových aktivít a spolupráce s osobami bez zdravotného hendikepu.

       Na Parádnom dni, ktorému aj v tomto roku prialo pekné počasie, sa zúčastnilo 18 družstiev zložených z klientov domovov sociálnych služieb a špeciálnych škôl z celého žilinského kraja.

       Podujatie prebiehalo vo vonkajšom športovom areáli školy a slávnostne ho otvorili riaditeľ usporiadateľskej školy p. Peter Hruška, podpredseda ŽSK p. Peter Weber, riaditeľ odboru školstva a športu ŽSK p. Ľuboš Berešík a hostia z Regionálneho úradu školskej správy Žilina a partnerských základných a stredných škôl (SOŠ dopravná Žilina, ZŠ Karpatská, Gymnázium Varšavská, Střední škola Havířov a Zespól Szkól Budowlanych Cieszyn).

       Súťažiaci účastníci mohli absolvovať 10 bodovaných športovo-kreatívnych stanovíšť a získať tak body, ktoré si následne mohli premeniť v „obchodíku“ za darčeky a užitočné veci darované štedrými sponzormi a dobrými ľuďmi. Veríme, že účastníkom budú robiť radosť minimálne do budúceho ročníka tohto podujatia.

       Neodmysliteľnou súčasťou Parádneho dňa je aj tvorivá súťaž o tzv. „najparádnejšie tričko“, ktorá bola vyhodnotená záverom podujatia. Pri hodnotení tričiek sa kládol dôraz hlavne na nápaditosť a kvalitu spracovania 😊.

       V duchu podtitulu tohtoročného ročníka si každý účastník odniesol svoju malú výhru – dobrý pocit a pekné spomienky a do každého domova sociálnych služieb štedrý sponzor daroval voucher na kúpeľné procedúry pre 2 osoby v Spa Aphrodite Rajecké Teplice.

       Veríme, že 12. ročník Parádneho dňa bol naozaj parádny a všetkým zúčastneným naň zostanú len parádne spomienky.

      • Rozlúčka so štvrtákmi

      • V piatok 20.5.2022 prebehla v priestoroch školskej jedálne rozlúčka s našimi štvrtákmi, ktorým od pondelka začal akademický týždeň. V rámci tohto milého celoškolského podujatia sme si zaspomínali na rôzne úskalia i radosti školského života a prostredníctvom rozlúčkových videí sme mohli spolu s našimi štvrtákmi opäť prežiť ich cestu premeny z prvákov na sebavedomých maturantov s vlastným názorom a odhodlaním v živote niečo dokázať. Celé podujatie prebehlo v príjemnej a žičlivej atmosfére, ku ktorej svojimi vystúpeniami a spomienkami prispeli ako samotní štvrtáci tak i členovia pedagogického zboru školy. Osobitná vďaka patrí žiakom III.D triedy, ktorí rozlúčku zo štvrtákmi  zorganizovali. Verím, že táto príjemná udalosť bola tým správnym začiatkom záverečnej fázy prípravy na úspešné zvládnutie maturitnej skúšky. Na maturite prajeme štvrtákom aby nestratili vieru vo vlastné schopnosti a vedomosti, mali povestný kúsok šťastia a vytiahli si tie správne otázky tak, aby všetci úspešne skúšku dospelosti zvládli podľa vlastných predstáv.

      • Na našej škole opäť prebehol Súboj titanov

      • Po covidovej pauze sme obnovili tradíciu v celoškolskom futsalovom turnaji, ktorý sa pod názvom Súboj titanov uskutočnil 6.5. 2022 v našej športovej hale. V rámci turnaja proti sebe za výdatného povzbudzovania študentov i učiteľov v hľadisku zápolili futsalové tímy z jednotlivých tried.

       Víťazom turnaja sa stal tím III. D triedy, ale hodnotné športové výkony predviedli všetky zúčastnené družstvá. Do turnaja sa v rámci dvoch exhibičných zápasov zapojil aj tím učiteľov, ktorí so cťou skúsenosťami vzdorovali mladíckej dravosti i rýchlosti a oba svoje zápasy za búrlivých ovácií publika vyhrali.

       Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za zdarný priebeh a žičlivú atmosféru, ktorú počas tejto vydarenej športovej akcie vytvorili.

      • O ochrane prírody hravo

      • Na základe spolupráce našej školy so Žilinskou univerzitou mali naši žiaci možnosť v apríli rozšíriť svoje vedomosti a rozhľad v oblasti ochrany prírody.

       Udialo sa tak prostredníctvom workshopu zameraného na problematiku ochrany prírody, ktorý v priestoroch našej školy prebehol začiatkom apríla. Na workshope sa zúčastnili žiaci II. D a III. D triedy, ktorí si pod vedením lektorky zo Žilinskej univerzity užili hravý a tvorivý deň zameraný na objavovanie nových skutočností a poznatkov v oblasti ochrany prírody.

       V rámci workshopu žiaci mali možnosť vzhliadnuť unikátny dokument Vlčie hory a pralesy na Slovensku, rozšíriť si vedomosti v oblasti územnej a druhovej ochrany prírody ako i získať informácie o možnom vysokoškolskom štúdiu oboru stráž prírody.

       Najväčší úspech medzi žiakmi zožala tímová súťaž o krásach a prírodných pamiatkach Slovenska, ktorá bola zostavená vo formáte známej televíznej relácie Milujem Slovensko. Práve táto časť workshopu prebudila v žiakoch súťaživosť i tímového ducha a rozpútala napínavý interaktívny súboj, v rámci ktorého museli žiaci získané vedomosti dokazovať  v zaujímavých disciplínach po vzore známej televíznej relácie.  Z tvárí i komentárov žiakov bolo jasné, že končiaci sa workshop bol nielen príjemne ale i prínosne stráveným časom.

      • Literárno-historická exkurzia na Skalu pri Trenčíne

      • Dňa 29. 4. sme sa zúčastnili zájazdu smer Trenčín. V skorých ranných hodinách sme nastúpili do autobusu, kde sme zažili príjemnú atmosféru plnú pekných pesničiek. Exkurzie sme sa zúčastnili všetci prváci.  Na veľmi milé prekvapenie sme si hneď padli do oka a bavili sa všetci spolu. Prvá zastávka bola Skalka pri Trenčíne, kde nás pani sprievodkyňa zoznámila so zajímavou históriou. Ukázala nám vnútorné priestorya previedla nás cez chodbu medzi skalami. Mali sme možnosť vidieť sochu sv. Beňadika, ku ktorej sme museli kráčať zohnutí, aby sme sa nebuchli hlavami o strop. Spoločnosť nám robili i zimujúce netopiere. Po prehliadke kláštora sme sa presunuli k Bazilike sv. Svorada a Benedikta, odkiaľ zhodili zbojníci mŕtve Benediktovo telo podľa legendy do Váhu. Našou predposlednou zastávkou bol rímsky nápis na skale Trenčianskeho hradu. Zaujímavé bolo, že sme ho dokázali vidieť len tak, že sme museli vstúpiť do hotela. Nasledovala prehliadka mesta. Katov dom, kostnica, jezuitský kostol. Najviac ma zaujal Katov dom, v stredoveku v ňom býval kat, ktorý na hornom poschodí býval a na prízemí mučil ľudí. Celkom unavení sme nakoniec strávili príjemnú obednú prestávku s jarnými lúčmi slnka na námestí pri dobrej šálke  kávy. Tento deň bol veľmi príjemný, zažili sme pekné chvíle a navštívili nové miesta. 

  • Kontakty

   • Stredná športová škola
   • 041/5004408
   • Vrátnica (spojovateľka) - škola: 041/5004408 Vrátnica - školský internát: 0918370886
   • Rosinská 6 010 08 Žilina Slovakia
   • IČO: 55494099
   • DIČ: 2122053142
   • 100019964
   • E0007603849
   • PaedDr. Peter Hruška peter.hruska@sportovaskolaza.sk 041/5004410, 0907849466
   • Mária Dubová maria.dubova@sportovaskolaza.sk 041/5004409 - 10 agenda korešpondencie, odpisov vysvedčení a pod.
   • PaedDr. Jana Čibenková jana.cibenkova@sportovaskolaza.sk 0917823046 agenda školských akcií, maturitných skúšok, výchovno-vzdelávacích záležitostí teoretického a praktického vyučovania
   • PaedDr. Vladimír Kuťka vladimir.kutka@sportovaskolaza.sk 0908902252 agenda rezervácií športovísk, športovej prípravy, prijímacieho konania
   • Mgr. Erika Kobyliaková erika.kobyliakova@sportovaskolaza.sk 0917792745
   • Mgr. Emília Berešíková emilia.beresikova@sportovaskolaza.sk 0918370885 agenda prijímania žiakov do školského internátu a výchovno-vzdelávacích záležitostí v školskom internáte
   • Ing. Renáta Orješková renata.orjeskova@sportovaskolaza.sk 041/5004408 ekonomická agenda
   • Alexandra Baránková alexandra.barankova@sportovaskolaza.sk 0918222935
   • Zdenka Konštiaková skolska.jedalen@sportovaskolaza.sk 0918370887 041/5006614 - 15
   • Číslo účtu školy (bežný) SK64 8180 0000 0070 0068 8652
   • Číslo účtu školskej jedálne (stravovací) SK14 8180 0000 0070 0068 8679
   • https://www.facebook.com/sportovaskolaza
   • https://www.youtube.com/channel/UCsnkwuMEzae8-uO7gyCkmtw
  • Prihlásenie