• Novinky

     • Cyklistom to ide na jednotku!
      • Cyklistom to ide na jednotku!

      • Týmto srdečne blahoželáme našim absolventom Petrovi Saganovi (1. miesto) a Matúšovi Štočekovi (2. miesto) za skvelé výkony na MSR v cyklistike v kategórii Elite a v kategórii juniorov žiakovi III.B Martinovi Svrčekovi za 1. miesto. 

       Držíme palce i naďalej!

       Aj tieto úspechy sú dôkazom toho, že v Strednej športovej škole v Žiline sa nám v spolupráci s najlepšími športovými klubmi v regióne darí vychovávať kvalitných športovcov a úspešných absolventov.

     • Úspechy futsalistov
      • Úspechy futsalistov

      • Blahoželáme žiakom I.E (Bistiak Matej, Dolník Tobias, Hubočan Miloš, Kráľ Filip, Mikula Samuel, Pavlík Matej, Podstavek Patrik) a súčasne hráčom ŠK Makroteam Žilina (trénerom Dušanovi a Eve Dobšovičovcom) k dosiahnutým športovým výsledkom.

       Táto partia chlapcov 💛🖤 to ťahá spolu už nejaký rôčik, aj keď ešte stále vzhľadom na svoj vek majú všetko pred sebou. V tejto divnej covid-sezóne si mnohí odkrútili premiéru medzi dospelými a svoje skúsenosti preniesli na palubovku v juniorskej súťaži do 20 rokov 👏👏👏 Odmenou bolo veľké prekvapenie a bronzové umiestnenie 🏆🥉 Záverečná časť sezóny ich však stále ešte len čaká - zajtra vo Final Four juniorskej extraligy do 1️⃣7️⃣ rokov... od 12,30 semifinále s MIMEL Lučenec. Držte chlapcom palce 👊👊👊 

     • Rok dobrovoľníctva v našej škole
      • Rok dobrovoľníctva v našej škole

      • Aj Strednej športovej škole v Žiline záleží na ekológii

       Športovci si ako prví  uvedomujú, aké dôležité je mať zdravé životné prostredie, a to nielen vo svojich domácnostiach, ale aj v  najbližšom okolí, napríklad v škole a na športoviskách.

       Sú to oni, ktorí považujú svoje telá za „chrám“, a preto im nie je ľahostajné životné prostredie, v ktorom tento „chrám“ budú budovať. V uplynulých dňoch sa žiaci Strednej športovej školy v Žiline zapojili do výzvy Žilinského samosprávneho kraja „Rok dobrovoľníctva“, ktorú 18.3.2021 vyhlásila predsedníčka ŽSK Erika Jurinová a trvá do februára 2022. Aktivita slúži na vzdelávanie mládeže v oblasti dobrovoľníctva, ako prostriedok na potlačenie negatívnych vplyvov a dopadov pandémie Covid-19. Naša škola nemohla zaostať v rozvoji činností spadajúcich pod sféru dobrovoľníctva. V súvislosti s ročným obdobím a rozvoľňovaním obmedzení si z výzvy vybrala  najmä ekologickú oblasť. Cieľom bolo zbaviť sa odpadu z okolia, ktorý je v tomto období všadeprítomný. Žiaci  spoločne so svojimi triednymi učiteľmi vytypovali lokality, ktoré sami videli ako problematické. Tým prejavili záujem o životné prostredie vo svojom okolí, ako aj snahu tomuto stavu pomôcť.

       Veľmi oceňujeme zapojenie sa žiakov do výzvy, lebo boli ochotní aj nad rámec svojich povinností pomôcť škole rásť.

     • Držíme palce našim absolventom!
      • Držíme palce našim absolventom!

      • Tešíme sa z účasti našich absolventov, Mareka Hrivíka, Petra Cehlárika a Adriána Holešinského, na tohtoročných Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Lotyšsku a prajeme im veľa športových i osobných úspechov.

       Držíme palce!

     • Gratulácia
      • Gratulácia

      • Martin Svrček žne jeden úspech za druhým!

       Odchovanec CYS - Akadémia Petra Sagana a žiak III.B triedy Martin Svrček nám v Taliansku robí len radosť. Gratulujeme k dosiahnutým úspechom a prajeme pevné zdravie a športové nasadenie i naďalej.

       Držíme palce!

      • Deň Zeme

      • Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Pri tejto príležitosti si žiaci pripravili práce v podobe úvahy a prezentácií.

       ZEM

       Zem - aké krátke slovo, s akým obrovským významom. Naša krásna, modrá planéta sa o nás ukážkovo stará. Dáva nám nerastné bohatstvo, úrodu, vodu, vzduch, potravu,... proste všetko, čo k životu potrebujeme. A čo my? Čo dávame na oplátku my jej?

       Keď sa tak zamýšľam, je mi až do plaču, ako lynčujeme našu zem. Je to tak obrovský a globálny problém, až mám pocit, že sa nedá riešiť. Nadmieru ťažíme nerastné bohatstvo, robia sa bezhlavo a v obrovských rozmeroch výruby lesov. Nehovoriac o lesných strojoch, ktoré narúšajú prirodzenú drenáž pôdy, a tým vznikajú zosuvy premočenej pôdy, alebo práve naopak Sahara uprostred lesa. Znečisťujeme odpadom a chemikáliami vodné toky, moria, oceány. Robíme všetko pre to, aby sme roztopili našou aroganciou ľadovce, ktoré sú tak nevyhnutné pre ľudstvo. Zásoby pitnej vody sa míňajú a my sa len prizeráme a nič nerobíme. Je toho tak veľa, čím škodíme, či už priamo, vedome, alebo nepriamo a nevedome. Ale prečo? Prečo bodáme do srdca toho, kto nám dáva? Zem volá o pomoc. Stoná pod ťarchou odpadkov a ťažkých strojov, stoná keď ju dusíme výstavbou obydlí, infraštruktúrou, mega podnikov a tovární. Mestá už expandovali do nádherného lona prírody. Divá zver už pomaly nemá kde žiť. Strácame lesy, lúky, v horách pozeráme na ultramoderné stavby a nie na vrcholky hôr.

       Pripadám si moc malá, aby som čokoľvek napravila. Ale predsa len môžem. Aspoň máličko. Možno napríklad robiť na základných školách osvetu. Samozrejme zaujímavou a zrozumiteľnou formou, aby to deti a mladých ľudí oslovilo. Aby začal každý u seba. Stačí napríklad eliminovať odpad vo svojej domácnosti a ten čo predsa vznikne, správne likvidovať. Keď dostatočne namotivujeme deti, aby milovali svoju Zem, možno raz budú práve oni rozhodovať o veľkých ekologických projektoch.

       Nebuďme ľahostajní a priložme každý ruku k našej budúcnosti a budúcnosti našej Zeme. Sme od nej závislí.

                                                                                                                 Timea Uhlíková (III.B)

     • Vyhodnotenie súťaže Čitateľský maratón NETRADIČNE
      • Vyhodnotenie súťaže Čitateľský maratón NETRADIČNE

       1. miesto: Tereza Zelinová 4.B
       2. miesto: Margaréta Bičanová 4.A
       3. miesto: Romana Vráblová 3.A

       Práce žiakov boli ocenené knižnými poukážkami a poslané do celoštátnej súťaže Správa z izolácie, ktorú organizuje Denník N. Vybrané súťažné texty sú uverejnené v školskom časopise na stránke školy.  Pripájame ukážku víťaznej práce.

       Víťazom blahoželáme, ostatným ďakujeme za príspevky.

       SPRÁVA Z IZOLÁCIE

       Utorok 14.11.2020

       10:00

       Dnes je tretí deň karantény. Našťastie sme si ešte nezačali liezť na nervy.  Mirka sa momentálne snaží spraviť rybaciu nátierku na raňajky a Danko išiel nasekať drevo, aby sme si mohli zakúriť v krbe. Bez ohňa by sme tu asi zamrzli, keďže už teraz máme všetci plné nosy a boľavé hrdlá z noci, kedy pre istotu nekúrime, aby sme sa v malej chatke nezadusili. Danko začal stresovať, že už máme koronu, ale ja s Mirkou ho ubezpečujeme, že je to len z prechladnutia.

       „Otvor tie okná už konečne, veď sa tu všetci zadusíme!“ skríkla som práve na Danka, lebo je všade kopec dymu.

        Mirka stihla dorobiť nátierku a Ideme sa najesť, aby sme sa mohli premiestniť dole do dediny, aby sme zachytili nejaký signál a mali aspoň trocha pojem o tom, čo sa deje v škole.

       15:00

       Obed. Ach, zase obed. Nič nové, už tretí deň máme na obed kačku s červenou kapustou, ktorú nám nabalila babka v deň, keď sme sa dozvedeli, že sme boli s pozitívnym a musíme ísť rýchlo do karantény. Prisahám, že po konci tejto izolácie sa už kačky viac nedotknem!

       „Čo ideme robiť?“ pýta sa Mirka, aj keď nám je všetkým jasné, že je čas na UJA. V skutočnosti to má iný názov, ale nechcem znieť vulgárne. Je to kartová hra, ktorú sme naučili Mirku hrať. Princíp je v tom, že ten, kto prehrá, sa musí postaviť na stôl a verejne prehlásiť, že je UJO. Samozrejme, že nás tá hra už postupne prestáva baviť, a tak sme si začali dávať menšie stávky.

       „Ten, kto bude trikrát za sebou UJO, bude musieť 24 hodín robiť všetko, čo mu ostatní povedia,“ navrhol Danko a my sme s radosťou prijali stávku. Súboj bol veľmi napínavý, ale nakoniec Danko prehral. Nuž, smola.

        20:00

       Po tom, čo sme ho poslali zavrieť bránu, umyť riad, nasekať drevo a zatvoriť okno, ktoré bolo od nás asi 10cm, si myslím, že už začína aj ľutovať, že vymyslel takúto stávku.

       23:00

       Ucítili sme dym.

       „Niečo horí!“ povedala som na ostatným po tom, čo sa začala chatka plniť dymom. Vyvetrali sme všetko, prezreli chatu, no dym sa držal stále vo vnútri. Danko prišiel na teóriu, že nás niekto podpálil. Ale bolo to vonku. Dom o niekoľko metrov nižšie dymil. Uchvátene sme pozerali,  čo sa bude diať, až kým neprišli hasiči. Po chvíli sme sa zobrali naspäť dovnútra a rozhodli sa ísť spať. Konečne adrenalín!

       Tereza Zelinová IV.B 

     • Deň učiteľov 2021
      • Deň učiteľov 2021

      • online príhovor riaditeľa školy k príležitosti Dňa učiteľov

       „V živote niet nič dôležitejšieho než čas, kto utráca čas, utráca život.“

       Milé kolegyne, milí kolegovia, učiteľky, učitelia,

       dnes si opäť pripomíname narodenie učiteľa národov a zakladateľa modernej pedagogiky Jána Amosa Komenského. I keď od jeho narodenia uplynuli už vyše štyri storočia, jeho posolstvá majú čo povedať i dnes.

       Už niečo vyše roka naša spoločnosť prežíva najväčšiu krízu posledného storočia. Bojujeme s časom, bojujeme s pandémiou. Nielen zdravotníctvo, ale aj školstvo dostáva zabrať. Online vyučovanie, práca po večeroch, vyvolávanie duchov, či nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. I toto sú výzvy, ktorým čelíme.

       Milé kolegyne, milí kolegovia,

       prosím, venujme si čas. Čas na život, čas na rodinu, čas na seba, čas pre iných i čas na prácu. Čas, z ktorého každú prežitú minútu nebudeme ľutovať.

       Pri tejto príležitosti mi dovoľte poďakovať sa všetkým zamestnancom školy, bez ktorých by to sotva fungovalo. Každý jeden z nás je dôležitý a zaslúži si naše uznanie za svoju prácu a aj preto vyslovujem slová vďaky všetkým zamestnancom či už pedagogickým alebo nepedagogickým, ktorí sa podieľajú na výchovno-vzdelávacom procese a fungovaní školy.

       V týchto komplikovaných časoch Vám želám hlavne zdravie, pokoj a čas na všetko, po čom túžite.

       Verím, že Vám malá pozornosť v podobe vitamínového balíčka spraví aspoň trošku radosť a prispeje tak Vášmu zdraviu alebo zdraviu Vašich blízkych.

       Ešte raz Vám ďakujem a prajem pokojný Deň učiteľov.

     • SVETOVÝ DEŇ VODY
      • SVETOVÝ DEŇ VODY

      • Svetový deň vody je oslavou úcty a pokory k vode, ktorej význam si celý svet každoročne pripomína 22. marca.

       Po prvýkrát bol tento deň vyhlásený v roku 1992 na konferencii OSN v brazílskom Riu de Janeiru, pričom každý rok je jeho oslava tematicky zameraná na iné problémy v súvislosti s vodou.

       Voda má zásadný vplyv na ľudské zdravie. Bez potravy človek vydrží niekoľko týždňov, ale bez vody iba pár dní. Pravidelné umývanie rúk je napríklad jeden z najlepších spôsobov, ako odstrániť baktérie a predchádzať tak prenosným ochoreniam. Človek každý deň potrebuje prístup k vode na pitie, varenie a osobnú hygienu.

       Žiaci III. A a B. triedy  prispeli svojimi prácami k oslave tohto dňa.

     • Čitateľský maratón NETRADIČNE
      • Čitateľský maratón NETRADIČNE

      • Knihy sa vydávajú.

       Knihy sa čítajú.

       Knihy sa píšu.

       Knihy sa kupujú.

       Knihy sa zbierajú.

       Knihy zavádzajú.

       Knihy sa vyhadzujú.

       Knihy sa vydávajú.

       Atď.

       Spisovateľom sa stane človek ľahko. Niečo napíše. Dokonca ani nemusí napísať: stačí, keď niečo vymyslí.

       Teraz TI poviem: Aj Ty môžeš napísať knihu.

       Z toho vyplýva, že:

       Aj ty môžeš byť spisovateľ.

       Zapojte sa do súťaže, vytvorte krátku báseň, text piesne, poviedku, rozprávku ..... akýkoľvek text na tému: Správa z izolácie.  Text pošlite do 31.3.2021 na Edupage v správe pre:  Mgr. Gabriela Pažická.

       Najlepšie práce budú ocenené finančnou odmenou: 1. miesto – 30€, 2.miesto – 20€, 3. miesto -10€ a uverejnené v školskom časopise.

      • Exit Tour 2021online

      • 12.2.2021 sme už druhýkrát privítali prevenčný program Exit Tour 2021. Zatiaľ čo minulý rok sme boli spolu prezenčne v škole a mohli sme spolu kooperovať  reálne, tento rok sme sa museli uchýliť do online priestoru. Boli sme rozdelení do skupín a jednotlivé interaktívne prednášky sme absolvovali  v dvoch blokoch. Prednášky 1. Zdravé vzťahy a komunikácia, 2. Starostlivosť o duševné zdravie, 3. Ako prekonať prekážky a strach, 4. Zdravá rodina, 5. Sociálne siete, 6. Ako sa v živote nevzdať  boli smerované a cielené na rôzne ročníky našej školy. Myslím si, že sa tvorcom podarilo prekonať obmedzujúce online prostredie, i keď dĺžka workroomov mohla byť časovo  rozsiahlejšia.  Bolo super a tešíme sa nabudúce.

      • Valentín 2021 online

      • 12.2.2021 Ako tradične oslavujeme Valentína. O tom, ako je v tejto dobe veľmi potrebná láska a priateľstvo, vie asi každý, a preto aj ŽŠR sa rozhodla online spôsobom pripomenúť tento pekný sviatok.  Tak všetkým pripomenúť, ako si navzájom chýbame,  a zároveň ako sa aj na diaľku vieme mať radi. Nech sú naše dni plné lásky a porozumenia, lebo s láskou ide všetko ľahšie.

     • Oznam
      • Oznam

      • Vážení kolegovia, rodičia, milí žiaci,

       z technicko-organizačných dôvodov spojených so zabezpečením testovania a blížiacich sa jarných prázdnin po predchádzajúcom rokovaní so zriaďovateľom Vám týmto oznamujem, že výchovno-vzdelávací proces v týždni od 8. februára 2021 pokračuje naďalej dištančnou formou. O ďalších krokoch vo veci obnovenia prezenčného vyučovania Vás budem informovať.

       Ďakujem za porozumenie

       S pozdravom

       PaedDr. Peter Hruška, riaditeľ školy

     • Voľby zástupcov do rady školy 2023-2027
      • Voľby zástupcov do rady školy 2023-2027

      • pri Strednej športovej škole, Rosinská 6, Žilina

       Riaditeľ Strednej športovej školy, Rosinská 6, Žilina na základe výzvy Žilinského samosprávneho kraja ako zriaďovateľa školy zo dňa 19.9.2023, oznamuje v súlade so zákonom NR SR č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení a s vyhláškou Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 291/2004 Z. z. ktorou sa určujú podrobnosti o spôsobe ustanovenia orgánov školskej samosprávy, o ich zložení, o ich organizačnom a finančnom zabezpečení v znení neskorších predpisov konanie volieb do Rady školy pri Strednej športovej škole v Žiline.

       Rada školy sa volí na funkčné obdobie rokov 2023 – 2027. Radu školy tvorí 11 členov. Voľby zabezpečí riaditeľ školy v spolupráci s menovanou volebnou komisiou. Voľby sú slobodné, rovné a tajné. Poslaním rady školy je vyjadrovať a presadzovať verejné záujmy, záujmy žiakov, rodičov a zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania. Rada školy vyjadruje a presadzujú verejné záujmy a záujmy žiakov, rodičov, pedagogických zamestnancov a ostatných zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania. Plní úlohu verejnej kontroly, posudzuje a vyjadruje sa k činnosti školy z pohľadu školskej problematiky.  V rámci svojej pôsobnosti vykonáva činnosti, ktoré jej prislúchajú z príslušných právnych predpisov. Nemá právomoc zasahovať do oblastí, ktoré jej neprislúchajú, ako napríklad oblasť pracovno-právna, odmeňovanie zamestnancov, riešenie sťažností, vykonávanie kontrol v školách a školských zariadeniach, priame vstupovanie do výchovno-vzdelávacieho procesu.

       Voľby zástupcov rodičov do Rady školy pri Strednej športovej škole, Rosinská 6, Žilina sa uskutočnia elektronicky dňa 3.10.2023 v čase od 6,00 do 12,00 hod. prostredníctvom aplikácie EduPage, do ktorej má každý rodič prístup. Z radov rodičov budú volení do rady školy traja zástupcovia rodičov, ktorí nie sú zamestnancami školy. Voľby do rady školy sa môžu uskutočniť, ak je prítomná (resp. ak sa tajného hlasovania zúčastní) nadpolovičná väčšina oprávnených voličov. Ak sa nezíde nadpolovičná väčšina oprávnených voličov, riaditeľ školy vyhlási opakovanú voľbu hneď v ten istý deň, tzn. 3.10.2023 v čase od 12,00 do 18,00 hod., v tom prípade sa účasť nadpolovičnej väčšiny nevyžaduje.

       Na základe prejaveného súhlasu s volením za člena rady školy bude zostavený hlasovací lístok.

       Voľby, resp. delegovanie jedného zástupcu žiakov (zo školského parlamentu) sa uskutoční v termíne 2.10.2023 na základe uznesenia školského parlamentu, ktorí spomedzi seba zvolia jedného zástupcu do rady školy.

       Voľby 2 zástupcov pedagogických zamestnancov a 1 zástupcu nepedagogických zamestnancov sa uskutočnia v termíne 2.10.2023 prezenčne v zmysle uznesenia volebnej komisie.

       Mená štyroch delegovaných členov za zriaďovateľa oznámi zriaďovateľ osobitným listom.

     • Rozhodnutie ministra zo 4. 1. 2021
      • Rozhodnutie ministra zo 4. 1. 2021

      • Minister školstva, vedy, výskumu a športu podľa § 150 ods. 8 a § 161k zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“) rozhodol nasledovne:

       Znenie rozhodnutia v prílohe.

      • Červené stužky 2020 kategória Stredné školy

      • Timea a Dominika

       1.12.2020 boli zverejnené výsledky literárnej súťaže pre stredné a základné školy, ktorú organizujú Červené stužky na Slovensku. Na 1. mieste v kategórii Stredné školy  sa umiestnila naša žiačka Timea Uhlíková z III.B triedy. Následne v spolupráci so svojou spolužiačkou  Dominikou Hujovou uverenili video s víťaznou prácou. Gratulujeme! 

      • ŽŠR - Terror in WIEN (Teror vo Viedni)

      • Durch die Schwäche werde stark Wien

       Včera sa udiala hrozná udalosť vo Viedni. V mene školskej rady chcem vyjadriť úprimnú sústrasť rodinám a priateľom pozostalých. Nepodporujeme žiadne takéto činy a sme z toho smutní. Všetky naše modlitby putujú do Viedne.

       Niekoľko odkazov našich žiakov:

       Ich bete für Wien und glaube, dass die Menschen diese schwierige Situation gemeinsam bewältigen werden. (Natalia)

        

       viel Kraft für Wien (Lívia)

       für Wien kämpfen (Terézia)

       Wir sind bei dir Wien (Michaela)

       Ich bete für Wien. (Adela, Marek)

       Wir denken in unseren Herzen an alle in Wien und wir glauben,dass alles gut sein wird. Wir sind Gedanken mit euch. (Daniela)

        

       Lass sich das Bőse verschwinden und gut,Liebe,Frieden soll alle besuchen. (Alex)

       Lassen Sie sich nicht einschüchtern . Wir sind bei Ihnen. (Dominik)

       Wir halten Wien für Sie (Vratko)

       Es ist sehr traurig, was passiert ist und ich hoffe, dass wir gemeinsam einen weiteren ähnlichen Angriff verhindern können. (Filip M.)

        

       Die Welt war schockiert über das, was über Nacht in Wien schrecklich passiert war.

       (Samuel)

        

       Meine Gedanken sind bei den Opfern und den Menschen in Wien nach dem schrecklichen Angriff von heute Abend. (Filip. K.)

        

       Die ganze Welt betet für die Opfer des Terroranschlags in Wien.(Jakub)

        

       Es tut mir leid Opfer ermordet in Wien. Der Terrorismus durft nicht

       bestehenbleiben. Herzliches Beileid alles hintergebleiben. (Bohuslav)

        

       Es ist sehr beängstigend, wie islamistische Fanatiker - in ihrem Glauben – greifen auf   unschuldige Menschen an, sie verursachen Angst und schmerzen die Menschen für den Verlust ihrer Lieben.  (Alžbeta)

        

       sei stark Wien. Sie müssen stark sein. (Branislav)

        

       Aufrichtiges Beileid an alle Familien der Opfer des Attentats. Ich wünsche den Überlebenden eine baldige Genesung.(Rebeka)

        

       Ich bin Slowake und es tut mir leid, was nachts in Wien passiert ist. Und ich wünsche ihnen aufrichtiges Beileid (Nina)

        

       Ich habe Angst vor dieser Tragödie, aber ich glaube, dass sich unsere starken Nachbarn davon erholen. (Maxim)

        

       Ich denke, wir haben jetzt genug vom Corona-Virus, weshalb ich denke, dass es eine ziemlich schlechte Situation ist, Terroranschläge zu verüben.(Lucia)

        

       Bleib bei Wien, du kannst damit umgehen, aufrichtiges Beileid an alle Überlebenden, und ich hoffe, dass es allen Verwundeten gut gehen wird. (Dominika)

        

       Wien, warte, du kannst es schaffen (Martin)

       Ich bin ein Wiener Wladimir und ich möchte sagen, dass wir es gemeinsam schaffen können.(Vladimír)

  • Kontakty

   • Stredná športová škola
   • 041/5004408
   • Vrátnica (spojovateľka) - škola: 041/5004408 Vrátnica - školský internát: 0918370886
   • Rosinská 6 010 08 Žilina Slovakia
   • IČO: 55494099
   • DIČ: 2122053142
   • 100019964
   • E0007603849
   • PaedDr. Peter Hruška peter.hruska@sportovaskolaza.sk 041/5004410, 0907849466
   • Mária Dubová maria.dubova@sportovaskolaza.sk 041/5004409 - 10 agenda korešpondencie, odpisov vysvedčení a pod.
   • PaedDr. Jana Čibenková jana.cibenkova@sportovaskolaza.sk 0917823046 agenda školských akcií, maturitných skúšok, výchovno-vzdelávacích záležitostí teoretického a praktického vyučovania
   • PaedDr. Vladimír Kuťka vladimir.kutka@sportovaskolaza.sk 0908902252 agenda rezervácií športovísk, športovej prípravy, prijímacieho konania
   • Mgr. Erika Kobyliaková erika.kobyliakova@sportovaskolaza.sk 0917792745
   • Mgr. Emília Berešíková emilia.beresikova@sportovaskolaza.sk 0918370885 agenda prijímania žiakov do školského internátu a výchovno-vzdelávacích záležitostí v školskom internáte
   • Ing. Renáta Orješková renata.orjeskova@sportovaskolaza.sk 041/5004408 ekonomická agenda
   • Alexandra Baránková alexandra.barankova@sportovaskolaza.sk 0918222935
   • Zdenka Konštiaková skolska.jedalen@sportovaskolaza.sk 0918370887 041/5006614 - 15
   • Číslo účtu školy (bežný) SK64 8180 0000 0070 0068 8652
   • Číslo účtu školskej jedálne (stravovací) SK14 8180 0000 0070 0068 8679
   • https://www.facebook.com/sportovaskolaza
   • https://www.youtube.com/channel/UCsnkwuMEzae8-uO7gyCkmtw
  • Prihlásenie